Powrót do Stopy wahliwe, stopy stałe

Filtruj

D [mm]

D [mm]

M

M

L1 [mm]

L1 [mm]

L2 [mm]

L2 [mm]

L3 [mm]

L3 [mm]

L5

L5

L6

L6

d [mm]

d [mm]

OK

OK

obciążalność kg

obciążalność kg

Trzpien - stal

Trzpien - stal

Stan:

Stan:

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Stopy wahliwe fi 100 mm z kotwieniem

Ocena: 4.78 / 5 (87 głosy)
Stopy wahliwe fi 100 mm z kotwieniem Stopy wahliwe fi 100 mm z kotwieniem mają duże znaczenie w wielu firmach. Powstały po to, by montować na nich maszyny używane w różnych gałęziach przemysłu. To tylko jedno z ich zastosowań, służą też do poziomowania wspomnianych maszyn i urządzeń. Pozwalają tym samym na szybkie i łatwe ustawienie wysokości, to szczególnie ważne podczas ustawiania całej linii produkcyjnej. Opisywane modele dają też możliwość kotwienia, zwiększa to stabilność maszyny, nie ma możliwości, by zmieniła swoje położenie podczas pracy.
 
Stopy wahliwe fi 100 mm z kotwieniem to połączenie trzech elementów. Podstawowym jest gwintowany trzpień ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej. Został umieszczony na podstawie typu PA 6 z otworami do kotwienia. Podstawa jest pokryta doskonałą gumą antypoślizgową. Wytrzymuje kontakt z różnego rodzaju olejami. To połączenie tych trzech elementów sprawia, że stopa jest niezbędną częścią maszyny.

Stopy wahliwe opisywane powyżej wytrzymują obciążenie sięgające 1000 kilogramów. Są, więc bardzo wytrzymałe i przy tym uniwersalne. Dzięki temu sprawdzą się w każdej firmie produkcyjnej i nie tylko. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi producentami. Części, które Państwu oferujemy to najwyższa jakość na rynku.

Stopy wahliwe fi 100 mm z kotwieniem to tylko część naszych propozycji. Oferta sklepu jest dużo bogatsza. Występują w niej między innymi stop wahliwe nierdzewne, wkładki z gwintem do profili, stopy wahliwe z podstawą antystatyczną czy też regulowane łączniki profili.

Zapraszamy do zapoznania się bogactwem naszego asortymentu.

Materiał:
Trzpien – stal ocynkowana lub stal nierdzewna AISI 304 (1.4301 wg EN 10088)
Podstawa – PA 6
Guma antyposlizgowa – NBR, olejoodporna, twardosc 63 °Sh
Rozwiń opis
Zwiń opis
Stopy wahliwe fi 100 mm z kotwieniem
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.