Powrót do Stopy wahliwe, stopy stałe

Filtruj

D [mm]

D [mm]

M [mm]

M [mm]

L1 [mm]

L1 [mm]

L2 [mm]

L2 [mm]

L3 [mm]

L3 [mm]

L5

L5

L6

L6

d [mm]

d [mm]

OK

OK

obciążalność kg

obciążalność kg

Trzpien - stal

Trzpien - stal

Stan:

Stan:

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Stopy wahliwe fi 80 mm

Ocena: 4.79 / 5 (100 głosy)
Stopy wahliwe fi 80 mm Może się wydawać, że stopy wahliwe fi 80 mm to elementy o niezbyt dużym znaczeniu. Nic bardziej mylnego, ich rola jest ogromna. Zostały stworzone po to, by osadzać na nich maszyny pracujące w różnych gałęziach przemysłu. To jednak tylko jedno z zastosowań, kolejnym jest poziomowanie urządzenia, które na nich zamontowano. To ułatwia na przykład ustawienie całej linii montażowej.
 
Stopy wahliwe fi 80 mm składają się z trzech elementów, każdy z nich ma duże znaczenie. Bazą jest gwintowany trzpień ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej. Jest on wpuszczony w podstawę typu PA 6, z kolei podstawę pokryto doskonałą gumą antypoślizgową. Doskonale sobie radzi z różnego rodzaju olejami. Trzy wymienione elementy składają się na doskonałą część maszyny.
 
Stopy wahliwe, które opisujemy charakteryzują się obciążalnością sięgającą 600 kilogramów. Dzięki temu są bardzo uniwersalne, ta cecha jest wspomagana przez wytrzymałość. To sprawia, że stopy sprawdzą się w każdej firmie produkcyjnej i nie tylko. Współpracujemy z renomowanymi producentami i z całą świadomością możemy ręczyć za wysoką jakość oferowanych części.

Nie tylko stopy wahliwe fi 80 mm znajdują się w naszym asortymencie. Jest od wypełniony dużo większą liczbą propozycji. Należą do nich między innymi stop wahliwe nierdzewne, wkładki z gwintem do profili, stopy wahliwe z podstawą antystatyczną czy też regulowane łączniki profili.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Materiał:
Trzpień – stal ocynkowana lub stal nierdzewna AISI 304 (1.4301 wg EN 10088)
Podstawa – PA 6
Guma antyposlizgowa – NBR, olejoodporna, twardosc 63 °Sh
Rozwiń opis
Zwiń opis
Stopy wahliwe fi 80 mm
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.