Powrót do Gałki i rękojeści

Filtruj

D

D

L [mm]

L [mm]

S [mm]

S [mm]

Otwór montażowy d 6H

Otwór montażowy d 6H

Otwór montażowy h

Otwór montażowy h

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Rękojeści EBK-H SOFT

Ocena: 4.84 / 5 (38 głosy)
Rękojeści EBK-H SOFT

Właściwości:

Rękojeści EBK-H SOFT - właściwościRękojeści EBK-H SOFT - właściwościRękojeści EBK-H SOFT - właściwościRękojeści EBK-H SOFT - właściwości


Materiał

Wysokoudarowy wzmocniony technopolimer na bazie polipropylenu (PP), powleczony delikatnym w dotyku elastomerem (TPE) związanym chemicznie (twardość wg. Shore'a A 70). Odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne.


Kolor

Czarny, wykończony na mat.


Montaż

Wtopka mosiężna, otwór gwintowany nieprzelotowy.


Przezroczysta pokrywka

Przezroczysty technopolimer na bazie poliamidu (PA-T). Odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne (unikać kontaktu z alkoholem). Mocowanie przez wcisk. Poprawia widoczność etykiet dzięki efektowi szkła powiększającego.


Właściwości i zastosowanie

Powierzchnia pokryta ''miękkim w dotyku'' elastomerem, polepsza chwyt nawet w obecności oleji, smarów i potu. Z tego powodu rękojeść ta jest odpowiednia do stosowania w sprzęcie fitness, narzędziach i maszynach ogrodniczych, transporcie dóbr, precyzyjnych instrumentach oraz sprzęcie rehabilitacyjnym.


Akcesoria na życzenie

Etykiety samoprzylepne MA. ze standardowymi znakami i symbolami zamawiane oddzielnie.


Montaż etykiety

Przykleić etykietę samoprzylepną (zadrukowaną po stonie z klejem) do wewnętrznej powierzchni przezroczystej pokrywki naciskając od środka po brzegi etykiety w celu usunięcia pęcherzyków powietrza. Przymocować pokrywkę delikatnie uderzając plastikowym lub drewnianym młotkiem. Etykieta jest wtedy osłonięta i chroniona przez wodoszczelną pokrywkę.


Produkt otrzymał nagrody:

Rękojeści EBK-H SOFT - nagrodaRękojeści EBK-H SOFT - nagroda
Rozwiń opis
Zwiń opis
Rękojeści EBK-H SOFT
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.