Powrót do Gałki i rękojeści

Filtruj

L [mm]

L [mm]

D

D

S [mm]

S [mm]

Otwór montażowy d

Otwór montażowy d

Otwór montażowy h

Otwór montażowy h

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Rękojeści dwustopniowe ze szkłem powiększającym IEL.N-H SOFT

Ocena: 4.90 / 5 (10 głosy)
Rękojeści dwustopniowe ze szkłem powiększającym IEL.N-H SOFT

Właściwości:

Rękojeści IEL.N-H SOFT - właściwościRękojeści IEL.N-H SOFT - właściwościRękojeści IEL.N-H SOFT - właściwościRękojeści IEL.N-H SOFT - właściwości


Materiał

Wysokoudarowy wzmocniony technopolimer na bazie polipropylenu (PP), powleczony delikatnym w dotyku elastomerem (TPE) związanym chemicznie (twardość wg Shore'a A 70). Materiał posiada certyfikat FDA (U.S. Food and Drug Administration). Odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne.


Kolor

Czarny, wykończony na mat.


Przezroczysta pokrywka

Przezroczysty technopolimer na bazie poliamidu (PA-T). Odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne (unikać kontaktu z alkoholem). Mocowanie przez wcisk. Poprawia widoczność etykiet dzięki efektowi szkła powiększającego.


Wykonanie standardowe

Otwór gładki nieprzelotowy.
Trwałe połączenie przez wciśnięcie na trzpień wykonany w tolerancji h9, odporne na drgania, nie ma tendencji do obluzowania się podczas normalnych warunków pracy (patrz Dane Techniczne).


Akcesoria na życzenie

Etykiety samoprzylepne MA. ze standardowymi znakami i symbolami zamawiane oddzielnie.


Właściwości i zastosowania

Powierzchnia pokryta ''miękkim w dotyku'' elastomerem, polepsza chwyt nawet w obecności oleji, smarów i potu. Z tego powodu rękojeść ta jest odpowiednia do stosowania w sprzęcie fitness, narzędziach i maszynach ogrodniczych, transporcie dóbr, precyzyjnych instrumentach oraz sprzęcie rehabilitacyjnym.


Instrukcja montażu

1. Zamocować rękojeść bez pokrywki przezroczystej na końcu wałka ze sfazowanym płaskim czołem i dopchnąć do końca delikatnie naciskając. Można również dobić delikatnie rękojeść plastikowym młotkiem.
2. Przykleić etykietę samoprzylepną (zadrukowaną po stonie z klejem) do wewnętrznej powierzchni przezroczystej pokrywki naciskając od środka po brzegi etykiety w celu usunięcia pęcherzyków powietrza. Zamocować pokrywkę na rękojeści delikatnie dobijając drewnianym lub plastikowym młotkiem. Etykieta jest chroniona przez wodoszczelną pokrywkę.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Rękojeści dwustopniowe ze szkłem powiększającym IEL.N-H SOFT
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.