Powrót do Gałki i rękojeści

Filtruj

L [mm]

L [mm]

D

D

S [mm]

S [mm]

Otwór montażowy d

Otwór montażowy d

Otwór montażowy h

Otwór montażowy h

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Rękojeści z przezroczystą pokrywką IH.N

Ocena: 4.86 / 5 (7 głosy)
Rękojeści z przezroczystą pokrywką IH.N

Właściwości:

Rękojeści IH.N - właściwościRękojeści IH.N - właściwościRękojeści IH.N - właściwości


Materiał

Wysokoudarowy technopolimer na bazie poliamidu (PA). Odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne.


Kolor

Czarny, wykończony na mat.


Przezroczysta pokrywka

Przezroczysty technopolimer na bazie poliamidu (PA-T). Odporna na rozpuszczalniki, oleje, smary, benzynę i inne czynniki chemiczne. Unikać kontaktu z alkoholem. Mocowana przez wciśnięcie na rękojeść. Poprawia widoczność etykiety dzięki efektowi szkła powiększającego.


Montaż

Otwór gładki, nieprzelotowy.
Mocowanie przez wciśnięcie na trzpień wykonany w tolerancji h9. Połączenie sprężyste: niewrażliwe na wibracje, nie ma tendencji do obluzowywania się (patrz Dane Techniczne).


Akcesoria na życzenie

Etykiety samoprzylepne MA. ze standardowymi oznaczeniami i symbolami do zamówienia oddzielnie.


Instrukcja montażu

1. Delikatnie wsunąć rękojeść (bez przezroczystej pokrywki) na lekko sfazowany koniec trzpienia i wciskać ręką do oporu. Ewentualnie nabijać rękojeść drewnianym lub plastikowym młotkiem do momentu, aż znajdzie się na miejscu. Aby uniknąć zniszczenia powierzchni, zalecamy dobijać przez kawałek miękkiego materiału.
2. Samoprzylepną etykietę z oznaczeniem przykleić w środku przezroczystej pokrywki. Następnie wciśnij pokrywkę we wgłębienie w rękojeści. Delikatnie uderzać drewnianym lub plastikowym młotkiem do chwili, aż znajdzie się na miejscu. Dzięki temu etykieta jest osłonięta, chroniona wodoodporną i nie przepuszczającą kurzu pokrywką. Etykieta jest lepiej czytelna dzięki efektowi szkła powiększającego
przezroczystej pokrywki.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Rękojeści z przezroczystą pokrywką IH.N
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.