Powrót do Koła stożkowe (Przekładnie Stożkowe)

Filtruj

Przełożenie

Przełożenie

Moduł M

Moduł M

Ilość zębów

Ilość zębów

d [mm]

d [mm]

D [mm]

D [mm]

Typ

Typ

Dp [mm]

Dp [mm]

De [mm]

De [mm]

F [mm]

F [mm]

H [mm]

H [mm]

V [mm]

V [mm]

L [mm]

L [mm]

S [mm]

S [mm]

Lm [mm]

Lm [mm]

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Koła stożkowe - przełożenie 1:3

Ocena: 4.78 / 5 (139 głosy)
Koła stożkowe przełożenie 1:3

W skład przekładni kątowych wchodzą koła stożkowe, które stanowią niezbędny element umożliwiający prawidłowe funkcjonowanie przekładni kątowych. Stąd bardzo ważne jest, aby koła stożkowe wykonane były z wysokiej jakości materiałów w sposób pozwalający na sprawną i długą pracę.

Koła stożkowe o przełożeniu 1:3 oferowane przez nas wykonane są z bardzo wytrzymałej, o dużej twardości stali c43. Umożliwia to ich wykorzystanie w mechanizmach, w których potrzebne jest przenoszenie dużych mocy. Dodatkowo koła stożkowe o przełożeniu 1:3 charakteryzują się stosunkowo cichą pracą, wysoką sprawnością oraz dużą równomiernością pracy.

To wszystko sprawia, że koła stożkowe 1:3 stosuje się w maszynach, w których konieczne jest przeniesienie dużych obciążeń oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest kątowe przeniesienie napędu. Ze względu na budowę kół stożkowych bowiem mogą skutecznie przenosić napęd pod zróżnicowanym kątem.

Naszym klientom oferujemy bogaty wybór kół stożkowych o przełożeniu od 1:1 do 1:4 wykonanych z niezwykle trwałego, wysokiej jakości materiału, co gwarantuje niezawodność i wydajność stworzonych zespołów urządzeń o maksymalnym przeniesieniu obciążenia. Znajdą Państwo u nas koła stożkowe w modułach od M1 do M5, dostarczane w parach, a także pozostałe niezbędne produkty, np.  odpowiednie środki smarujące do przekładni zębatych.
 
Jeśli szukanych kół nie ma w naszym asortymencie jesteśmy gotowi sprowadzić je na zamówienie. Wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami handlowymi za pomocą nr telefonu 730 35 35 35 lub adresu e-mail: handlowy@ebmia.pl. Specjalnie dla Państwa na naszej stronie został również uruchomiony formularza zapytania, za pomocą którego można wysłać do nas swoje zapytanie. 

Właściwości kół stożkowych

  • Gatunek stali: C43 PN-73/H-84026
  • Zgodne z normą UNI 6588
  • Twardość: 20-25 HRC
  • Kąt przyporu: 20o
  • Występujące moduły: od M1 do M5
Rozwiń opis
Zwiń opis
Koła stożkowe przełożenie 1:3
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.