Powrót do Koła stożkowe (Przekładnie Stożkowe)

Filtruj

Przełożenie

Przełożenie

Moduł M

Moduł M

Ilość zębów

Ilość zębów

d [mm]

d [mm]

D [mm]

D [mm]

Typ

Typ

Dp [mm]

Dp [mm]

De [mm]

De [mm]

F [mm]

F [mm]

H [mm]

H [mm]

V [mm]

V [mm]

L [mm]

L [mm]

S [mm]

S [mm]

Lm [mm]

Lm [mm]

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Koła stożkowe - przełożenie 1:2

Ocena: 4.80 / 5 (162 głosy)
Koła stożkowe przełożenie 1:2

Dobrze funkcjonująca przekładnia kątowa wymaga prawidłowo dobranych kół stożkowych, które stanowią jej nieodłączny element składowy. Dlatego oferujemy Państwu szeroki wybór kół stożkowych wykonanych z najwyższej jakości stali c43, która gwarantuje dużą wytrzymałość i twardość produktu. W naszym sklepie znajdą Państwo koła stożkowe umożliwiające wykonanie przekładni stożkowej o przełożeniu od 1:1 do 1:4. Ponadto oferowane przez nas zębate koła stożkowe występują w modułach od M1 do M5. Dzięki temu mają Państwo możliwość zakupienia towaru dostosowanego do wielu maszyn, a dodatkowo gwarantującego długotrwałą i precyzyjną pracę.

Koła stożkowe o przełożeniu 1:2 to koła zbudowane w taki sposób, aby mogły sprawnie i skutecznie przenosić napęd pod zróżnicowanym kątem również wtedy, gdy konieczna jest zmiana kierunku przenoszenia. Można je montować także na wale lub dystansie, a prawidłowo dobrane gwarantują dużą równomierność pracy i możliwość przenoszenia dużych mocy.

Koła stożkowe o przełożeniu 1:2 dostępne w naszym sklepie charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz niezawodnością. Posiadamy w swoim asortymencie produkty stworzone przez renomowanych producentów, a w razie braku części, których Państwo potrzebują jesteśmy gotowi sprowadzić potrzebny towar na zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą gamą naszych produktów. W przypadku braku szukanego towaru w naszym sklepie lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Gotowi na Państwa pytania są dostępni pod nr telefonu nr 730 35 35 35 oraz adresem e-mail: handlowy@ebmia.pl. Specjalnie dla Państwa na naszej stronie działa również formularza zapytania, za pomocą którego można wysłać do nas swoje zapytanie.

Właściwości kół stożkowych

  • Gatunek stali: C43 PN-73/H-84026
  • Zgodne z normą UNI 6588
  • Twardość: 20-25 HRC
  • Kąt przyporu: 20o
  • Występujące moduły: od M1 do M5
Rozwiń opis
Zwiń opis
Koła stożkowe przełożenie 1:2
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.