Powrót do Przeguby faliste podwójne

Filtruj

Rozmiar [mm]

Rozmiar [mm]

d [mm]

d [mm]

D [mm]

D [mm]

L2

L2

L1

L1

C [mm]

C [mm]

L4

L4

L3

L3

a

a

b [mm]

b [mm]

Waga [kg]

Waga [kg]

Rowek wpustowy

Rowek wpustowy

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Przeguby z łożyskiem igiełkowym

Ocena: 4.81 / 5 (268 głosy)
Przeguby z łożyskiem igiełkowym Przeguby z łożyskiem igiełkowym w wersji podwójnej pełnią ważną rolę w wielu maszynach. Co za tym idzie, są istotne w licznych gałęziach przemysłu. Wymienimy tu tylko najważniejsze, czyli przemysł lekki, spożywczy, papierniczy. Już po tych przykładach widać, że przeguby mają wiele zastosowań.
 
Przegub z łożyskiem igiełkowym to w rzeczywistości dwie odmiany znajdujące się w naszej ofercie. Pierwsza z nich posiada rowki wpustowe, a druga nie. Występuje też wspólna cecha tych elementów, jest nią hartowanie i szlifowanie, któremu są poddawane. Może się zdarzyć, że wybór konkretnego produktu nie będzie łatwy. Tu z pomocą przychodzą nasi wykwalifikowani doradcy.
 
Przeguby z łożyskiem igiełkowym obecne w naszym sklepie odznaczają się trwałością i niezawodnością dostępną w bardzo atrakcyjnej cenie. Po zakupie i zamontowaniu będą służyć długo, bez najmniejszych problemów. By spełnić Państwa oczekiwania współpracujemy z najlepszymi producentami.
 
Przeguby z łożyskiem igiełkowym tylko jeden z elementów naszej oferty. Do Państwa dyspozycji są również:

Podane przykłady to nadal tylko niewielki wycinek naszego bogatego asortymentu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną wersją naszej oferty.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Przeguby z łożyskiem igiełkowym
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.