Powrót do Zespoły łożyskowe

Filtruj

Średnica d [mm]

Średnica d [mm]

A [mm]

A [mm]

B [mm]

B [mm]

E [mm]

E [mm]

H1 [mm]

H1 [mm]

H [mm]

H [mm]

P [mm]

P [mm]

Śruba

Śruba

H3 [mm]

H3 [mm]

H2 [mm]

H2 [mm]

F [mm]

F [mm]

Oznaczenie

Oznaczenie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Zespoły łożyskowe z oprawą stojącą UCPA

Ocena: 4.80 / 5 (253 głosy)
z oprawą stojącą UCPA

Zestawy łożyskowe z oprawą stojącą UCP są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Nasza oferta dotyczy zestawów wykonanych z największych profesjonalizmem i starannością, pod nadzorem specjalistów. Nic więc dziwnego, że oferowany przez nas zestaw łożyskowy z oprawą stojącą UCP cieszy się takim uznaniem klientów. Nasz produkt składa się z łożyska, obudowy, systemu podawania odpowiedzialnego za samo smarowanie oraz elementów mocujących.

Oprawa łożyska jest wykonana z materiałów charakteryzujących się wytrzymałością  i sztywnością, niezbędną do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania urządzenia. Niewątpliwą zaletą tej konstrukcji jest fakt, że może pracować na bardzo wysokich obrotach, a łożyska można łatwo smarować.
 
Oferujemy Państwu kilkanaście zestawów łożyskowych, które można odpowiednio dobrać do mechanizmu, w którym występuje łożyskowanie. Szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się żeliwne oprawy łożyskowe, które sprawdzają się w wielu konstrukcjach, a ich koszt, w stosunku do jakości wykonania, jest niewielki. Są proste w obsłudze, skuteczne w działaniu niezawodne. Drugi rodzaj to igubal® łożyska stojakowe przystosowane do konstrukcji nietypowych.
 
Ich zaletą jest samonastawność, co oznacza, że nie wymagają dokładnego ustawienia. Polecamy też:

Rozwiń opis
Zwiń opis
z oprawą stojącą UCPA
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.