Filtruj

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Sprężarki

Sprężarki

Sprężarka (kompresor) jest urządzeniem o szerokim zastosowaniu. Napęd dla: Kluczy pneumatycznych, Wiertarek, Młotów pneumatycznych, Szlifierek oraz malowanie czy pompowanie opon to tylko niektóre z nich. Z powodu dużej funkcjonalności, tak ważny jest wybór pewnej sprężarki, wykonanej z wysokiej jakości materiałów, która zapewni nam długą i bezawaryjną pracę przy tak wielu różnych zastosowaniach.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy tłokowe sprężarki olejowe oraz bezolejowe, renomowanej firmy Airpress, wielostopniowe, podzielone według wielu atrybutów(pojemność, moc, wydajność), o maksymalnym ciśnieniu roboczym do 15 bar.

Główna zaletą sprężarek tłokowych jest ich niska cena, oraz prosta konstrukcja, która wpływa na ich niską awaryjność. Regularnej konserwacji i kontroli wymaga jedynie tłok.

Kompresor olejowy a bezolejowy

Sprężarka olejowa charakteryzuje się smarowanym tłokiem, co pozytywnie wpływa na żywotność oraz wydajność. Jest cięższa od sprężarki bezolejowej (zazwyczaj posiada kółka jezdne) i wydala do środowiska szkodliwe substancje.

W sprężarce bezolejowej tłok zrobiony jest z materiałów nie wymagających smarowania. Dzięki temu jest ona lekka, cicha oraz nie produkuje szkodliwych substancji. Z drugiej strony może być ona mniej odporna na długotrwałą pracę, a jej serwis jest trudniejszy niż w sprężarce olejowej.
 
Jesteśmy pewni, że dzięki podanym informacjom znajdą Państwo w naszym sklepie sprężarkę idealną do spełnienia Swoich potrzeb.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: AP-4304032

Filtr zassawny 1/2 air press Metalowy

Producent: AIRPRESS
Cena
43,58 zł / szt.
35,43 zł bez VAT

FILTR ZASSAWNY 1/2" METALOWY AIRPRESS

Metalowy filtr stosowany do kompresorów i sprężarek. Oczyszcza powietrze zasysane przez urządzenie, do którego jest podłączony.

Dzięki prostej instalacji użytkownik może zaoszczędzić czas, który potrzebny jest do wykonania innych zadań.


Dane techniczne:

Gwint: 1/2"
Materiał: metal

Termin realizacji:
24h
Indeks: AIRPRESS-HL 340-90

Sprężarka tłokowa HL 340-90 Airpress

Producent: AIRPRESS
Cena
2 185,71 zł / szt.
1 777,00 zł bez VAT
Producent:AIRPRESS
Wydajność [l/m]:340
Pojemność zbiornika powietrza [l]:90
Moc silnika [KM/kW]:3/2.2
Ciśnienie robocze [bar]:6
Ciśnienie maksymalne [bar]:8
Ilość cylindrów:2
Termin realizacji:
7 - 14 dni