Powrót do Przekaźniki, Styczniki

Filtruj

Wyjścia bezpieczeństwa

Wyjścia bezpieczeństwa

Wyjścia pomocnicze

Wyjścia pomocnicze

Max. prąd

Max. prąd

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Przekaźniki bezpieczeństwa

Ocena: 4.83 / 5 (30 głosy)
Przekaźniki bezpieczeństwa Przekaźniki bezpieczeństwa są niezwykle istotnym elementem budowy maszyn i obwodów elektrycznych. Są odpowiedzialne za podłączanie i odłączanie zasilania od elementów wykonawczych, w przypadku zaistniałego stanu zagrażającego. Konieczne jest stosowanie w urządzaniach co najmniej dwóch wewnętrznych przekaźników o przełączaniu wymuszonym oraz możliwości kontroli dodatkowych obwodów. W przeciwnym wypadku nie zostaną one uznane za bezpieczne. Kiedyś w urządzeniach stosowano zaledwie pojedynczy stycznik elektromechaniczny. Obecnie stosuje się określone moduły bezpieczeństwa, a więc przekaźniki bezpieczeństwa.
           
Przekaźniki bezpieczeństwa Pizzato zostały stworzone w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i niezawodności, są poddawane rygorystycznym procesom kontrolnym w fazie projektowania, produkcji oraz dalszego użytkowania. Każdy moduł bezpieczeństwa wyprodukowany w Pizzato posiada oryginalną etykietę z identyfikatorem i unikalnym numerem seryjnym, który jest nadawany po przejściu rygorystycznych testów.
           
Przykładem niech będzie moduł bezpieczeństwa lub moduł bezpieczeństwa CS AR-01V024 CS AR-08V024. Moduły bezpieczeństwa serii CS firmy Pizzato Elettrica charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem i niezawodnością działania. Każdy moduł bezpieczeństwa opracowany został zgodnie z normami i certyfikatami. Start może być wyzwolony ręcznie, automatycznie lub może być monitorowany.
           
Oferujemy więc przekaźniki bezpieczeństwa, które zdecydowanie pomogą ulepszyć i poprawić bezpieczeństwo oraz funkcjonowanie maszyn. To urządzenia, które muszą się znaleźć w każdym obwodzie elektrycznych, ponieważ bez nich nie zostaną dopuszczone do użytku. Polecamy zatem wyjątkowej jakości moduły bezpieczeństwa, jakie zbudowane są z wysokiej jakości komponentów i gwarantują doskonałe funkcjonowanie.

Zapraszamy do zapoznana się z pełną ofertą naszego sklepu. Do kupienia także wiele innych narzędzi oraz części istotnych w automatyce. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.