Powrót do Stoły i mocowania

Filtruj

a

a

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Zgarniacze do rowków teowych

Ocena: 4.73 / 5 (33 głosy)
Zgarniacze do rowków teowych Zgarniacze do rowków teowych to narzędzia, które bez wątpienia znajdują swoje zastosowanie w warsztatach domowych, jak i fabrykach. Służą one do czyszczenia rowków teowych. Produkowane są z bardzo twardej stali z uchwytem dwuskładnikowym, ponieważ mają być skuteczne i trwale użytkowane. Ich długa żywotność gwarantuje bowiem oczekiwany komfort pracy. Co ważne, zgarniacze do rowków teowych różnią się swymi rozmiarami i parametrami. W naszym sklepie posiadamy kilka ich rodzajów, jak na przykład zgarniacz RL7-2022 lub zgarniacz RL7-1214.

Zgarniacze do rowków teowych to jednak niejedyne narzędzia, które chcemy Państw zaoferować. Posiadamy w sprzedaży też inne ważne akcesoria i zestawy, jak płytki dociskowe, łapy mocujące - zestaw M20/22mm. Wyposażenie tego konkretnego zestawu to: nakrętka teowe w ilości 6 sztuk, nakrętka kołnierzowa (6x), nakrętka wydłużana (4x), podpora ząbkowana (12x), łapa dociskowa ząbkowana (6x) oraz śruby dwustronne różnych cali (od 3' do 7').  W  kategorii drutów spawalniczych polecamy między innymi DRUT FI 2.00/1000 OK13.22 TIGROD /5kg/, czyli spoiwo do spawania metodą TIG stali odpornych na pełzanie typu 2,5%Cr, 1% Mo w konstrukcjach kotłów i rurociągów pracujących w temperaturze do 600°C.  


Istotne są też materiały spawalnicze niskostopowe. To jedne z licznych produktów, jakie posiadamy w naszej bogatej ofercie. Ich wybór uzależniony jest od bardzo wielu czynników. Konieczne będzie dokonanie właściwej oceny dotyczącej tego, z jakim materiałem będziemy mieć do czynienia podczas spawania. Polecamy też ELEKTRODĘ BASO 48 FI 3.20/3.3 rutylowo–zasadowa elektroda otulona umożliwiająca łatwe wielokrotne zajarzanie łuku. Do spawania prądem stałym i zmiennym. Stabilny łuk, również przy małym natężeniu prądu. Popularna w szkołach spawalniczych.
           
Zapraszamy zatem do naszego sklepu, gdzie mamy Państwu do zaoferowania wiele rozmaitych produktów w najróżniejszych kategoriach. Zawsze doradzamy i pomagamy podczas zakupów, gwarantując zadowolenie. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Zgarniacze do rowków teowych
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.