Podkładki

Ocena: 4.77 / 5 (143 głosy)
Podkładki W każdym urządzeniu, maszynie wszystkie części muszą ze sobą idealnie współgrać. Nie ma tych ważniejszych i mniej ważnych. Aby urządzenie sprawnie i bezpiecznie funkcjonowało wszystkie elementy muszą być wykonane z najlepszych materiałów i idealnie dopasowane.

Tak jest i w przypadku podkładek. Podkładki są przeznaczone do oddzielania nakrętki od materiału, do którego jest łączona. Funkcja wydaje się mało ważna. Tymczasem właśnie jakość niewielkich elementów wpływa na całościową bezpieczną pracę urządzenia. Nieodpowiednia, kiepsko wykonana podkładka nie spełniałaby swojej funkcji i mogłaby doprowadzić nawet do poważnej awarii. W przypadki naszych akcesoriów jest to niemożliwe.
 
Podkładki są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i idealnie pasują do łączenia, jeśli zostanie odpowiedni dobrana. W efekcie podkładka umożliwi precyzyjne zamocowanie nakrętki, nada odpowiedni nacisk na powierzchnię, a także zapobiegnie poluzowaniu podtrzymującej nakrętki. W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje podkładek: podkładka podtrzymująca RLX i podkładka RL6. Ta pierwsza, obok podstawowych funkcji, ma za zadanie zabezpieczyć powierzchnię przed wgnieceniem.
Tysiące klientów doceniła jakość naszym podkładek, dlatego przedstawiamy Państwu inne produkty, na które wart zwrócić uwagę. Są to:

Rozwiń opis
Zwiń opis