Półwyroby noży

Ocena: 4.78 / 5 (630 głosy)
Półwyroby noży Tylko specjalistyczne oprzyrządowanie tokarki pozwala na wykonywanie precyzyjnych i skutecznych prac. Nie byłoby to możliwe bez tak istotnych elementów do cięcia, jak półwyroby noży.

Te narzędzia tnące, czyli półwyroby noży, instaluje się w imaku nożowym. Niezbędne będą do tego także oprawki. Półwyroby noży mają przekrój kwadratu czy prostokąta i wykonane są z bardzo wysokiego gatunku stali szybkotnącej. Dobieramy noże do tokarki zgodnie z zapotrzebowaniem, rodzajem cięcia, a także biorąc pod uwagę produkt docelowy.

W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje oprawek, które dla trafnej selekcji oznakowane są za pomocą liter A, B oraz C. Różnią się od siebie rozmiarem i kształtem. Półwyroby noży to tylko jedne z wielu elementów, jakie przyczyniają się do poprawnego i oczekiwanego działania tokarek.
Proponujemy całą gamę noży tokarskich z lutowaną płytką, noży składanych czy choćby pyłek skrawających. Gwarantujemy wysoką jakość produktów posiadających certyfikaty, renomowanych producentów.
Rozwiń opis
Zwiń opis