Prowadnice liniowe HIWIN EG - niska

Prowadnice liniowe HIWIN EG - niska

Prowadnice liniowe HIWIN seria EG, to prowadnice bardzo często stosowane tam, gdzie przestrzeń niezbędna do montażu prowadnicy jest bardzo ograniczona. Dzięki ich niewielkim wymiarom oraz bardzo niewielkiej wysokości można je zamontować w miejscach niedostępnych. Tymczasem seria prowadnic liniowych HIWIN EG posiada te same właściwości jezdne co seria HG. Cechuje się bardzo dużą wytrzymałością, możliwością przenoszenia bardzo dużych obciążeń oraz niezwykle łatwym wprawieniem wózka w ruch, dzięki zminimalizowanej wartości tarcia. Siła niezbędna do poruszenia układem jest bardzo niska, dzięki czemu prowadnice liniowe EG HIWIN cechuje bardzo duża precyzja podczas przemieszczania liniowego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w produkcji szyn EG, HIWIN osiągnął bardzo wysoką dokładność podczas przemieszczenia się układu, niezwykłą trwałość, a dodatkowo zagwarantował możliwość zastosowania zróżnicowanych systemów uszczelniających, w zależności od wynikających w tym czasie potrzeb. Prowadnice liniowe EG firmy HIWIN to gwarancja bardzo wysokiej dokładności pracy oraz możliwości przenoszenia obciążeń o znacznych wartościach w obu kierunkach.
 
W EBMiA.pl posiadamy pełną ofertę prowadnic liniowych z serii EG oraz z serii QE, które łączą pozytywne cechy serii EG, a ponadto są zdecydowanie bardziej ciche. W naszej ofercie nie brakuje wszystkich typów wózków niezbędnych do wykorzystania z szynami oraz samych szyn. Tak szeroka oferta jest jednocześnie gwarancją bardzo łatwego wyboru i znalezienia właściwego produktu spełniającego Państwa oczekiwania.  Prowadnice liniowe HIWIN z serii EG i QE to produkty, które charakteryzuje nie tylko najwyższa jakość, ale również bardzo szerokie możliwości ich wykorzystania.

Prowadnice liniowe HIWIN EG - ich cechą charakterystyczną są pomniejszone wymiary w stosunku do standardowej  długości, wysokości i szerokości wózka liniowego oraz obniżona wysokość szyny liniowej.

Rozwiń opis
Zwiń opis