Powrót do 8200 VECTOR

Filtruj

Moc [kW]

Moc [kW]

Prąd wyjściowy [A]

Prąd wyjściowy [A]

Wymiary (wys.-szer.-gł.) [mm]

Wymiary (wys.-szer.-gł.) [mm]

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

3-fazowe

Ocena: 4.81 / 5 (138 głosy)
Falowniki LENZE 8200 VECTOR 3-fazowe

Falowniki LENZE 8200 VECTOR 3-Fazowe to falowniki (przemienniki częstotliwości) zasilane trzema  fazami 3x 230V z wyjściem trójfazowym. Są to mocniejsze urządzenia niż ich 1-fazowe odpowiedniki, ich maksymalny zakres mocy to nawet 15kW. Ich działanie polega na pobieraniu prądu stałego i zamianie go na prąd przemienny o regulowanej częstotliwości. Dzięki temu można bardzo wydajnie regulować prędkości w silnikach (zmiana częstotliwości zmniejsza prędkość obrotową). Połączenie prostownika, falownika, obwodu pośredniczącego tworzy tak zwaną elektryczną przetwornicę częstotliwości.

Falowniki LENZE serii Vector charakteryzują się modułową budową oraz małymi rozmiarami, dzięki czemu idealnie nadają się także do mniejszych urządzeń biurowych takich jak na przykład klimatyzatory czy pralki. Mogą być zabudowane wraz z innymi elementami w maszynie.

Nasze falowniki 1-fazowe charakteryzują się szerokim zakresem mocy od 0,55kW do 15kW. Nie posiadają modułu funkcyjnego. Ich prąd wyjściowy to, zależnie od modelu od 1.8A do 32A. Silniejsze wersje różnią się trochę wyglądem od swoich słabszych braci. Jak widać, specyfikacja falowników LENZE 8200 jest wyjątkowo elastyczna, dzięki czemu na pewno znajdą Państwo ten odpowiedni.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.