Praski, końcówki przewodów

Ocena: 4.82 / 5 (266 głosy)
Praski, końcówki przewodów Praski do zaciskania końcówek przewodów przydają się wszędzie tam, gdzie pojawiają się instalacje elektryczne. Mogą to być place budowy i remontów, ale też serwisy maszyn różnego typu. Dzięki tym urządzeniom można w łatwy sposób umieścić na danym kablu tulejkę lub konektor. Połączenie będzie pewne i sprawi, że cały układ zadziała bez najmniejszych problemów. Dodatkowo będzie spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa.
 
Prasy do końcówek przewodów występują w naszym sklepie w dwóch odmianach. Pierwsza z nich to zaciski do konektorów. Pojawiają się pod różnymi postaciami, to pozwala na dopasowanie typu do potrzeb. Wykonane są niezwykle solidnie i pracują bardzo precyzyjnie. Korpusy tych narzędzi powstają z wytrzymałej stali, co wydłuża ich żywotność. Warto zainwestować w te doskonałe zaciski.
 
Prasami do zakończeń przewodów są też oczywiście urządzenia do zagniatania tulejek, równie niezbędne w wielu miejscach, co opisywane powyżej zaciski. Reprezentują równie wysoką jakość zarówno pod kątem wykonania jak i efektu pracy. Warto też dodać, że ich cena jest bardzo atrakcyjna. Oprócz opisywanych narzędzi w naszej ofercie znajduje się znacznie więcej produktów. Są to między innymi szczypce segera, zaciskowe, półokrągłe czy ściągacze izolacji.
Rozwiń opis
Zwiń opis