Powrót do Klucze oczkowe

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Klucze oczkowe do dociągania

Ocena: 0.00 / 5 (0 głosy)
Klucze oczkowe do dociągania Klucze oczkowe do dociągania to jeden z rodzajów kluczy oczkowych używanych przez fachowców. Aby odkręcić lub dokręcić śrubę, niezbędne są odpowiednie narzędzia. W przypadku dokręcania śrub może dojść do wielu niepożądanych sytuacji – skręcane elementy mogą zostać zniekształcone pod wpływem użycia zbyt dużej siły lub przeciwnie, mogą nie zostać prawidłowo połączone. Prawidłowe dokręcenie śrub może mieć tymczasem ogromne znaczenie dla właściwej wytrzymałości połączenia oraz bezpieczeństwa np. pracowników korzystających z danych maszyn czy urządzeń. Z tego względu zastosowanie kluczy oczkowych do dociągania jest szerokie – używa się ich wszędzie tam, gdzie liczy się siła dokręcenia śruby.

Dostępne w naszym sklepie klucze oczkowe do dociągania zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o pracach w trudnych warunkach. Idealnie sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie dostęp do elementów łączonych jest utrudniony. Do oferowanych przez nas kluczy opcjonalnie można zastosować rurę nasadzaną do przedłużenia ramienia dźwigni.

Proponujemy Państwu szeroki wybór kluczy oczkowych do dociągania, które pochodzą od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdują się narzędzia wykonane z wysokiej jakości materiałów (stali), które są odporne na czynniki zewnętrzne, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie klucze oczkowe do dociągania zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Z uwagi  na zastosowanie tych narzędzi w zakładach działających w różnych branżach proponujemy narzędzia o różnych rozmiarach – zakupią Państwo u nas klucze oczkowe do dociągania o długości np. 190 i 200 mm.

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą kluczy oczkowych – w sprzedaży mamy szeroki wybór: kluczy metrycznych, kluczy calowych i kluczy do podbijania w przystępnych cenach. Jeżeli potrzebują Państwo fachowej pomocy w wyborze narzędzi lub mają dodatkowe pytania dotyczące produktów znajdujących się w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: 6033920 GEDORE

Klucz oczkowy pojedynczy do dociągania 27mm GEDORE

Producent: GEDORE Polska Sp. z o.o.
Cena
166,68 zł / szt.
135,51 zł bez VAT
/ Długość (L, L1): - 190 mm / Średnica 1: - 18,3 mm / Szerokość w poprzek mieszkania: - 27 mm / Szerokość główki (b, b1, n, W3): - 41,5 mm / Wysokość głowy (a, a1, b, h, L2, t): - 17,4 mm / Wysokość przesunięcia (h): - 31,5 mm / Jednostka opakowania: - 1 sztuka / Waga: - 0,43 kg / Rura przedłużająca 2 AR: -...
Termin realizacji:
24h
Indeks: 6034060 GEDORE

Klucz oczkowy pojedynczy do dociągania 30mm GEDORE

Producent: GEDORE Polska Sp. z o.o.
Cena
179,62 zł / szt.
146,03 zł bez VAT
/ Długość (L, L1): - 200 mm / Średnica 1: - 18,3 mm / Szerokość w poprzek mieszkania: - 30 mm / Szerokość główki (b, b1, n, W3): - 47,0 mm / Wysokość głowy (a, a1, b, h, L2, t): - 17,4 mm / Wysokość przesunięcia (h): - 33,0 mm / Jednostka opakowania: - 1 sztuka / Waga: - 0,514 kg / Rura przedłużająca 2 AR: -...
Termin realizacji:
24h