Spawarki i półautomaty

Spawarki i półautomaty W kategorii Spawarki i półautomaty znajdziemy urządzenia służące do spawania zarówno ręcznego jak i półautomatycznego. Znajduje się tu szeroki wybór urządzeń, które spełnią wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Są tu zarówno mniejsze spawarki do użytku w rzadszych przypadkach jak także w pełni profesjonalne półautomaty spawalnicze, które zadowolą najbardziej zaawansowanych użytkowników, którzy dzięki tego typu półautomatom mogą zaoszczędzić bardzo wiele czasu w swojej codziennej pracy.
 
Przed zakupem urządzenia do spawania czy to spawarki czy półautomatu - warto zastanowić się ile czasu faktycznie spędzamy w naszej pracy na spawaniu i w zależności od tego dobrać urządzenie. Wybór urządzeń jest na tyle duży, że pod uwagę warto wziąć szereg kryteriów - postaramy się zwrócić Państwa uwagę na najważniejsze z nich, co pozwoli na to byście wybrali Państwo urządzenie spawalnicze, które będzie w pełni odpowiadać Państwa potrzebom.

W zależności od tego co zamierzamy spawać - z pewnością istotnym kryterium wyboru powinna być dopuszczalna przez urządzenia średnica materiału spawalniczego. Tutaj często występuje prosta zależność, że urządzenia, które są większe pozwalają na korzystanie z materiału spawalniczego o większej średnicy. W przypadku gdy mamy potrzebę korzystania przy spawaniu z drutu litego, należy także upewnić się, że urządzenie, które mamy zamiar wybrać dopuszcza taką możliwość. W przypadku urządzeń z kategorii spawarki i półautomaty warto także zwrócić uwagę na zasilanie oraz prąd wyjściowy z jakiego korzysta urządzenie.
 
Z kwestii formalnych istotną kwestią na jaką zwracamy uwagę przy wyborze spawarek i półautomatów jest także gwarancja. Spawarki a w szczególności półautomaty spawalnicze to duża inwestycja dlatego należy zadbać o to by nasze urządzenie miało zagwarantowane odpowiedni serwis w przypadku problemów.
 
Szeroki wybór urządzeń w kategorii spawarki i półautomaty z pewnością zadowoli wszystkich klientów - zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących oferowanych przez nas produktów.  
Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: BE-HMAG1502S

Półautomat spawalniczy MINIMAGSTER 1502 S BESTER

Informacje ogólne/Zastosowanie Półautomaty spawalnicze serii MiniMagster i MidiMagster przygotowano z myślą o bardzo szerokim spektrum odbiorców. Wykorzystywane są zarówno w warsztatach domowych jak i warsztatach remontowych np. samochodowych. Konstrukcja migomatów wynika z długoletnich doświadczeń firmy BESTER - najbardziej znanego polskiego producenta urządzeń spawalniczych....
Na zamówienie
Indeks: BE-PBES151

Spawarka inwerterowa BESTER 151

Opis produktu: Bester 151 to urządzenie pochodzące z rodziny spawarek przeznaczonych do spawania elektrodami otulonymi prądem stałym. Spawarki te cechują niewielkie gabaryty oraz mała waga co jest efektem zastosowania nowoczesnej technologi inwertorowej. Ze względu na pełną mobilność, urządzenie znajduje zastosowanie w pracach domowych, a także półprofesjonalnych naprawach w małym...
Na zamówienie