Filtruj

Typ

Typ

A [mm]

A [mm]

B [mm]

B [mm]

C [mm]

C [mm]

ØD [mm]

ØD [mm]

M [mm]

M [mm]

E [mm]

E [mm]

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Rolki do napinaczy

Rolki do napinaczy RE Rolki do napinaczy są ważnym elementem napędów z pasami klinowymi, uzębionymi i płaskimi. Rolki do napinaczy stanowią bardzo wydajną kombinację napinacza TE oraz rolki typu RE. Wykorzystanie takiego zestawu zwiększa żywotność całego napędu, ponadto niweluje luzy pasa. Dzięki temu jego praca jest równomierna i stabilna.
 
Rolka do napinaczy wykonana z poliamidu jest osadzone na kulkowym łożysku, jej żywotność została znacznie podwyższona. Oprócz nich w naszej ofercie znajdują się:  
Pośród rolek do napinaczy w naszej ofercie wszystkie odznaczają się dużą trwałością, w końcu poddawane są sporym obciążeniom. Dokonując zakupu w naszym sklepie mogą mieć Państwo pewność, co do wysokiej jakości oferowanych elementów. Zaopatrujemy się wyłącznie u renomowanych producentów. Ponadto współpracujemy z wieloma dostawcami, dzięki temu jesteśmy w stanie sprowadzić elementy, których nie ma w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, znajduję się w nim wszystko, czego będą Państwo potrzebować.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Rolki do napinaczy RE
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.