Pasy klinowe Koła pasowe

Ocena: 4.79 / 5 (86776 głosy)
Pasy klinowe, Koła pasowe, Napinacze pasów

Pasy klinowe to elementy stosowane w wielu gałęziach przemysłu i rolnictwa. W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć między innymi paski klinowe do sprzętu rolniczego, jak również pakiety wymienne do kombajnów.

Dysponujemy również dużym wyborem motoryzacyjnych pasów klinowych AVX. Wśród nich znajdują się odmiany klinowe zespolone, dwustronnego działania, warto też zwrócić uwagę na płaskie pasy napędowe. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprowadzić dowolny rodzaj pasa klinowego. Jest to możliwe dzięki współpracy z wieloma sprawdzonymi dostawcami.

Pas klinowy znajdującyy się w naszej ofercie pochodzi od renomowanych producentów takich jak Stomil Sanok, Optibelt,  Gates.

Koło pasowe

Koło pasowe stanowi podstawę funkcjonowania wielu ważnych urządzeń zarówno w przemyśle, jak i rolnictwie. Zazwyczaj występują pod postacią kół pasowych, które mocuje się przy pomocy tulei Taper Bush/Lock. Posiadają one rowek wpustowy charakteryzujący się średnicą otworu od 10mm do 125mm.

Koła pasowe dostępne w naszej ofercie odznaczają się statycznym wyważeniem. Dzięki temu mogą pracować z maksymalną prędkością obwodową do 30m/s. Od razu po zakupie można bez przeszkód umieścić je na wale.

Koła do pasów klinowych zostały wykonane z niezwykłą dokładnością, ponieważ proces ich produkcji jest całkowicie zautomatyzowany.

W naszym sklepie odnajdą Państwo koło pasowe o średnicy obliczeniowej od  63mm do 1250mm tymczasem ilość rowków pasowych mieści się w przedziale od 1 do 8.

Rozwiń opis
Zwiń opis