Pasy klinowe Koła pasowe

Pasy klinowe, Koła pasowe, Napinacze pasów

Pasy klinowe to elementy stosowane w wielu gałęziach przemysłu i rolnictwa. W naszej ofercie posiadamy paski klinowe do wszystkich typów maszyn i urządzeń przemysłowych i rolniczych. Dysponujemy również dużym wyborem motoryzacyjnych pasów klinowych AVX.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprowadzić dowolny rodzaj pasa klinowego. Jest to możliwe dzięki współpracy z wieloma sprawdzonymi dostawcami.

Koła pasowe

Koło pasowe stanowi podstawę funkcjonowania wielu ważnych urządzeń zarówno w przemyśle, jak i rolnictwie. Zazwyczaj występują pod postacią kół pasowych, połączonych paskiem klinowym. Taki komplet stanowi przekładnię pasową.

Koła pasowe w naszej ofercie występują w odmianie "do dalszej obróbki" lub z gotową tuleją montażową Taper Bush, która umożliwia łatwy montaż i demontaż koła pasowego na wale silnika lub maszyny.

Koła pasowe dostępne w naszej ofercie odznaczają się statycznym wyważeniem. Dzięki temu mogą pracować z maksymalną prędkością obwodową do 30m/s. Od razu po zakupie można bez przeszkód umieścić je na wale.

Koła do pasów klinowych zostały wykonane z niezwykłą dokładnością, ponieważ proces ich produkcji jest całkowicie zautomatyzowany, wykonywany na frezarkach CNC.

W naszym sklepie odnajdą Państwo koło pasowe o średnicy obliczeniowej od  63mm do 1250mm tymczasem ilość rowków pasowych mieści się w przedziale od 1 do 8.

Rozwiń opis
Zwiń opis