Prowadnice liniowe HIWIN HG

Prowadnice liniowe HIWIN HG

Prowadnice liniowe serii HG marki Hiwin to produkty najwyższej jakości, przystosowane do zapewnienia bezpiecznego posuwu elementom o bardzo dużej masie i bardzo wysokiej sztywności. Prowadnice liniowe HG, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością oraz pełną optymalizacją bieżni i całego układu szyna‑wózek, zapewniającą możliwość przenoszenia bardzo dużych obciążeń na dużych odległościach liniowych. Poprzez specjalny system nawrotu kulek, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o prowadnicach serii HG, nie wymaga się uzyskania bardzo dużych sił, które realizują przesunięcia liniowe. Siła niezbędna do wymuszenia posuwu może być bardzo niska w stosunku do masy przenoszonego elementu oraz jego sztywności, która sięga nawet 30% większej wartości od możliwości standardowych prowadnic.
 
Ze względu na duże zróżnicowanie wykorzystania prowadnic HG, firma Hiwin przystosowała uszczelnienia w zależności od warunków. Jest to jedna z licznych zalet prowadnic liniowych HG marki Hiwin. Dodatkowo, prowadnice liniowe charakteryzuje pełna bezluzowość oraz bardzo wysoka dokładność, przy zachowaniu niewielkich sił potrzebnych do wprawienia układu w ruch.  Optymalizacja bieżni doprowadziła do znacznie zmniejszonego tarcia, co okazało się kluczowe przy przenoszeniu tak dużych obciążeń.
 
Pełna oferta tych prowadnic w naszym sklepie to gwarancja łatwości doboru prowadnicy oraz całego układu do Państwa potrzeb oraz zastosowania go nawet w trudnych warunkach, dzięki specjalnemu systemowi uszczelniającemu, opracowanemu przez firmę Hiwin — czołowego producenta prowadnic liniowych.

Rozwiń opis
Zwiń opis