Filters
Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Strugarki

Strugarki

Strugarka jest niezwykle przydatnym elektronarzędziem, stanowi rodzaj niewielkiej ręcznej heblarki służącej do obróbki skrawaniem drewna. Innymi słowy, jest to wyrównywanie dużych płaskich powierzchni. To cenne urządzenie zostało wyposażone w jeden lub dwa noże osadzone w wirującym walcu. Ten element urządzenia jest napędzany za pomocą silnika elektrycznego o mocy od 500 do 1000 W.  Strug posiada specjalne pokrętło za pomocą którego można regulować grubość skrawania.
 
Strugarki są niezbędnym wyposażeniem każdego zakładu stolarskiego, niezależnie od tego czy produkuje meble czy też inne akcesoria. To urządzenie może też się przydać w firmach o innym profilu. Dokładne wyrównanie powierzchni drewna przydaje się w wielu gałęziach przemysłu. By strug mógł dobrze spełniać swoje zadania musi być niezawodny. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie sprawdzone narzędzia pochodzące od renomowanych producentów. Wykonanie zakupów w naszym sklepie to gwarancja wysokiej jakości.

Strugarka to jedno z najważniejszych narzędzi w pracy stolarza. Jest to bowiem urządzenie służące do obróbki drewna. Stosowane jest zarówno w pracowniach stolarskich, jak również w przydomowych warsztatach. Bez względu na to, jaką strugarkę wybierzesz – profesjonalną czy amatorską, zasada jej działania będzie zawsze podobna. Na rynku znajdziesz wiele różnych strugarek, jednak najlepszą renomą cieszą się urządzenia marki DWT oraz Makita.

Przed zakupem nowej strugarki warto dobrze zapoznać się z zasadami działania tego urządzenia do obróbki drewna. Po pierwsze należy pamiętać, że narzędzie może służyć nie tylko do pracy z drewnem, ale jest przystosowane także do pracy z elementami metalowymi. Z pomocą strugarki można bowiem nie tylko strugać, ale również wykonywać obróbkę zgrubną.

Jeśli zaś chodzi o działanie strugarki, podstawowym elementem jest tu obracający się wał, który posiada zamontowane ostrza. W strugarkach elektrycznych jest on napędzany za pomocą silnika. Gdy staniesz przed decyzją o wyborze konkretnego urządzenia, powinieneś więc zwrócić uwagę na moc sprzętu. Im jest wyższa, tym lepiej. Mocniejsze strugarki umożliwiają bowiem znacznie szybszą pracę w przypadku obróbki twardych materiałów. Oprócz tego istotna jest maksymalna głębokość, jak również szerokość strugania. Wartości te odpowiadają za wielkość powierzchni, którą można obrabiać w tym samym czasie.

Obok strugarek w naszym sklepie znajduje się znacznie więcej elektronarzędzi. Daje to Państwu wiele możliwości, w jednym miejscu można nabyć kilka najpotrzebniejszych urządzeń, są to między innymi:


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością nie zawiodą się Państwo.

Rozwiń opis
Zwiń opis

Brak wyników.

Ustaw filtry w inny sposób..