Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Szlifierki mimośrodowe

Szlifierki mimośrodowe

Szlifierki mimośrodowe pracują na zasadzie ruchu oscylacyjnego, służą do dokładnego równania powierzchni obrabianej. Rewelacyjnie sprawdzają się przy pracach stolarskich, mają wymienne papiery ścierne, mocowane na rzep lub dociskiem.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz bogaty wybór szlifierek mimośrodowych. Posiadamy różnorodne modele urządzeń od różnych producentów, m.in. szlifierki mimośrodowe Bosch, DeWalt, DWT czy Makita. Są to sprzęty, które wyróżnia duża moc działania, co sprawia, że są naprawdę efektywne i bezpieczne. Doskonale radzą sobie z wygładzeniem chropowatych oraz zgrubiałych powierzchni. Szlifierki mimośrodowe, które znajdziesz w naszej ofercie znajdują zastosowanie zarówno podczas prac profesjonalnych, jak i domowych. To świetne narzędzie do wykonywania licznych prac wykończeniowych.

Dostępne w naszej ofercie szlifierki mimośrodowe są to urządzenia o niewielkich gabarytach, dzięki czemu praca z nimi jest naprawdę komfortowa. Można nimi dotrzeć do wszystkich miejsc, nawet tych trudno dostępnych. Nasze sprzęty posiadają bardzo wygodne uchwyty, które zwiększają wygodę pracy i zapewniają stabilizację w trakcie wykonywania zadań za pomocą szlifierki. Warto również wspomnieć, że w urządzeniach, które znajdziesz w sklepie internetowym EBMiA.pl papier ścierny jest głównie mocowany na rzepy, co jest naprawdę wygodnym rozwiązaniem. A wymiana takiego papieru jest naprawdę szybka i prosta.

Oferowane przez nas szlifierki mimośrodowe wyróżniają się również wysoką precyzją, dzięki czemu efekt końcowy, jaki są w stanie zapewnić, jest naprawdę estetyczny. Urządzenia od wiodących producentów są naprawdę niezawodne i trwałe - potrafią służyć fachowcom przez lata. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym rozwiązaniu, sięgnij więc po urządzenie od sprawdzonej i cenionej firmy.

Szlifierka mimośrodowa to nie tylko urządzenie dla profesjonalistów. Jest także świetną opcją dla osób, które mają swój przydomowy warsztat. Sprzęt ten przyda się do obróbki drewna, tworzyw sztucznych oraz metali. Sprawdzi się podczas prac wykończeniowych nad meblami. Pomoże uzyskać gładką powierzchnię, którą następnie wystarczy już tylko pokryć farbą czy też impregnatem. Szlifierka mimośrodowa do drewna pomoże Ci także odnowić stare meble, które przez lata straciły na świeżości i nieco się zniszczyły. W wielu przypadkach zupełnie wystarczające okazuje się zeszlifowanie warstwy farby oraz wygładzenie powierzchni, a następnie nałożenie nowej farby. Ten model urządzenia jest także doskonałą pomocą przy odnawianiu drzwi i okien.

Za pomocą szlifierki mimośrodowej będziesz również w stanie pozbyć się uporczywej rdzy. Oznacza to, że możesz nią odnowić barierki na balkonie czy nawet rower. Ponadto przyda się również w warsztacie samochodowym do wygładzenia blachy przed nałożeniem świeżej warstwy lakieru.

Coraz popularniejsze stają się szlifierki mimośrodowe wyposażone w nowoczesną technologię antywibracyjną, które zapewniają niebywałą wygodę podczas pracy. Co więcej, zwiększa kontrolę nad pracującym urządzeniem, a przy tym sprawia, że ręce mniej się męczą podczas wykonywanych zadań. Istotnym elementem tego typu szlifierek jest uchwyt, który zapobiega ślizganiu się dłoni i zwiększa precyzję pracy. Niektóre szlifierki mimośrodowe mają nawet dwie rączki, co zapewnia jeszcze lepszą dokładność. Za większą wygodę odpowiada zaś mocowanie na rzep arkuszu papieru ściernego. Dzięki temu można szybko i łatwo zdjąć zużyty papier i nałożyć nowy. A to wszystko bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.

Jeśli na co dzień polerujesz meble lub pracujesz na dużych powierzchniach, koniecznie wybierz szlifierkę mimośrodową z większą średnicą tarczy, która zapewni Ci szybką, dokładną i bezpieczną pracę. To wszystko za sprawą połączenia ruchu wahadłowego z obrotowym. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że przy pracy ze szlifierką, która posiada dużą powierzchnię materiału ściernego nie jest możliwe dotarcie do zakamarków.

Świetną opcją wśród szlifierek są szlifierki mimośrodowe z pojemnikiem na pył. To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci utrzymać porządek w swoim warsztacie. Podczas szlifowania tworzy się niestety mnóstwo kurzu, ale z taką szlifierką możesz zapomnieć o tym problemie. Pojemnik dołączony do urządzenia pozwoli Ci uniknąć zanieczyszczeń powietrza, dzięki czemu nie ucierpią Twoje drogi oddechowe. Podłączanie oraz odłączanie pojemnika jest naprawdę proste i szybkie!

Na koniec kilka słów o sposobach zasilania szlifierki mimośrodowej. Jednym z nich jest szlifierka elektryczna, która jest podłączana do gniazdka, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, by naładować ją przed pracą. Ważne jest tylko, by zakupić szlifierkę z długim kablem, gdyż zapewni Ci to wygodę pracy. Jeśli jednak często pracujesz na zewnątrz, zdecydowanie lepszą opcją dla Ciebie będzie szlifierka zasilana akumulatorem. Jej wydajność wcale nie jest gorsza od szlifierki elektrycznej.

Na rynku dostępne są różne narzędzia do szlifowania, które dobieramy zwykle w zależności od naszych potrzeb i zakresu prac.
Szlifierki proste są wykorzystywane głównie do zadań wymagających nie lada precyzji, natomiast szlifierki mimośrodowe to urządzenia, które mogą się okazać doskonałym dopełnieniem domowego warsztatu pracy. Możemy je stosować w przypadku renowacji mebli lub drobnych remontów. Przeznaczone są przede wszystkim do szlifowania dużych powierzchni, obszernych płaszczyzn.

Szlifierki mimośrodowe mają bardzo bogate wyposażenie. Najczęściej jest to zapasowy papier ścierny o różniej ziarnistości. Kupując szlifierkę warto zwrócić uwagę na łatwość użytkowania urządzenia, sposób wymiany papieru ściernego oraz płynną pracę, najlepiej z regulowanym momentem obrotowym. To wszystko zagwarantuje wysoką jakość działania oraz oczekiwane rezultaty.
Dobrze, jeśli szlifierka będzie wyposażona w zbiornik pyłu, dzięki czemu prace będą się odbywać czysto i schludnie, a jej eksploatacja nie będzie tak utrudniona.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: B0601387500

Szlifierka mimośrodowa GEX 125-1 AE 250W BOSCH

Cena
603,52 zł / szt.
490,67 zł bez VAT
Szlifierka mimośrodowa - GEX 125-1AE Charakterystyka produktu: / Niemęczące szlifowanie w każdej pozycji / Kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja z trzema powierzchniami chwytowymi, które zapewniają pracę w wielu pozycjach i optymalny komfort / System mikrofiltracji Bosch: perfekcja odsysania pyłu / Wstępny wybór prędkości obrotowej do pracy w różnych materiałach / Hamulec talerza...
Termin realizacji:
7 - 14 dni