Szlifierki

Ocena: 4.80 / 5 (551 głosy)
Szlifierki Efekt prac szlifierskich nie jest uzależniony wyłącznie od umiejętności fachowca, ale być może przede wszystkim od jakości zastosowanych narzędzi. Szlifowanie to proces niezwykle precyzyjny i konieczny głównie dla półfabrykatów. Pozwala uzyskać idealnie wykończone produkty, o gładkiej powierzchni i oczekiwanej fakturze. Trudno sobie wyobrazić, że ten typ prac mógł być niegdyś wykonywany ręcznie. Dziś nie wymaga już tak wielkiego zaangażowania, choć liczy się tu precyzyjne działanie.
           
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór szlifierek zarówno do prac amatorskich, a więc na użytek domowy, jak i do bardziej profesjonalnych zadań. Szlifierki oscylacyjne sprawdzą się głównie do szlifowania powierzchni drewnianych, najczęściej dużych i płaskich, ale pozwalają dotrzeć także w narożniki.
           
Szlifierki mimośrodowe są uniwersalne i idealnie nadają się do wielu rozmaitych prac szlifierskich. Do powierzchni płaskich o bardzo dużej powierzchni stosuje się szlifierki taśmowe, natomiast szlifierki kątowe umożliwią wykonywanie prac, do których mieliśmy utrudniony dostęp. Na uwagę zasługują także szlifierki stołowe przeznaczone do warsztatów oraz multiszlifierki, które zaoferują nam jeszcze szerszą możliwość działania. 
Rozwiń opis
Zwiń opis