Filtruj

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Ściski typu C

Ściski typu C

Ściski typu C to narzędzia, które są bardzo przydatne. Wpływają na szybsze wykonywanie wielu prac, w tym stolarskich. Mogą brać udział w dużej liczbie domowych zadań, jak chociażby odkręcenie śrub lub zaworów. W związku z tym proponowane przez nas ściski pasują idealne do pracy z grubym drewnem lub metalem. Odznaczają się zwiększoną odpornością na wibracje. Mogą być użytkowane przez bardzo długi czas bez najmniejszych problemów.
 
Nazwa ściski śrubowe typu C powstała, ponieważ korpus tych narzędzi uformowano w kształt litery C. Opracowanie takiej budowy sprawia, że ścisk jest niezwykle odporny na wygięcia. Ta właściwość jest też wspomagana przez doskonałą stal, z której powstało urządzenie. Warto też wspomnieć, że jest to narzędzie dające ogromny komfort pracy. Jedyne, co trzeba zrobić to umieścić je w wybranym miejscu, dokręcić uchwyt i można rozpoczynać pracę. Wszystkie odmiany ścisków to najwyższa jakość na rynku, zdecydowanie warto samodzielnie się o tym przekonać.
 
Ściski typu C zajmują bardzo ważne miejsce w naszej ofercie. Nie skupiamy się jednak wyłącznie na nich. Chcą zadowolić Państwa oczekiwania, można u nas nabyć również:

Rozwiń opis
Zwiń opis