Ściski

Ściski

Ściski to bardzo przydatna grupa narzędzi. Ułatwią wiele prac stolarskich, ale to nie jedyne zastosowanie. Przy ich pomocy można wykonać wiele domowych zadań, jak chociażby odkręcenie śruby lub zaworu. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się ściski stolarskie idealne do pracy z grubym drewnem lub metalem. Posiadają ramiona wykonane ze stali hartowanej, co zapewnia ogromną trwałość. Odznaczają się też zwiększoną odpornością na wibracje.
 
W grupie ścisków znajdują się też ściski śrubowe typu C, nazwa pochodzi od tego, że korpus narzędzia uformowano w kształt litery C. Taka budowa sprawia, że ścisk jest bardzo odporny na wygięcia. Jest to urządzenie dające ogromny komfort pracy. Wystarczy umieścić je w wybranym miejscu, dokręcić uchwyt i można rozpoczynać pracę. Obie odmiany ścisków to najwyższa jakość na rynku, warto samodzielnie się o tym przekonać.
 
Ściski to narzędzia, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Nie oznacza to jednak, że tylko one znajdują się w naszej ofercie. Do Państwa dyspozycji są również:

Rozwiń opis
Zwiń opis