Filtruj

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Szczotki druciane

Szczotki druciane

Szczotka druciana to, wbrew pozorom, bardzo ważne narzędzie w każdej firmie produkcyjnej, warsztacie samochodowym, placu budowy itp. Pozwala na sprawne usuwanie wielu zabrudzeń z powierzchni betonowych, ale też części maszyn i innych metalowych elementów. Są zatem bardzo cenny narzędziem.
 
Szczotki druciane, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, występują w kilku odmianach. W ofercie mamy wersje z sześcioma rzędami, pięcioma, czterema, trzema i dwoma. Elementy czyszczące powstały z drutu falistego, natomiast uchwyty to wytrzymałe drewno lub plastik. Szczotka przetrwa bardzo długo i nie zmaleją jej właściwości ścierne.
 
Druciane szczotki to nie koniec naszej oferty, nasz asortyment jest znacznie bogatszy. Do państwa dyspozycji są też:


W razie potrzeby nasi wykwalifikowani doradcy służą pomocą w wyborze narzędzi. Z nimi odnajdą Państwo dokładnie to, czego szukacie. W jednym miejscu można zaopatrzyć cały warsztat, niezależnie od tego czy należy do firmy czy osoby prywatnej.

Szczotka druciana to przyrząd, który bez wątpienia powinien znaleźć się w każdym warsztacie – zarówno tym profesjonalnym, jak również przydomowym. Bardzo przydaje się bowiem podczas prac remontowych oraz budowlanych. Często z wyglądu przypomina szczotkę do zamiatania czy szczotkę do butelek, jednak jej zastosowanie jest zupełnie inne. Jeśli zaś chodzi o rękojeść szczotki, zwykle wykonywana jest z drewna lub tworzywa sztucznego. Jej włosie to natomiast twarde materiały, które muszą poradzić sobie ze zdzieraniem wierzchnich warstw na wielu różnych powierzchniach.

Szczotka druciana najczęściej włosie ma wykonywane jest z drutu stalowego, mosiądzu, stali nierdzewnej lub nylonu, czyli tworzyw, które są odporne na uszkodzenia. Zazwyczaj jest ono ułożone na rękojeści w dwa albo cztery rzędy kępek. Warto mieć na uwadze fakt, że im grubszy jest drut, tym grubsza warstwa może być za jego pomocą ścierana.

W ofercie naszego sklepu internetowego EBMiA znajdziesz funkcjonalne szczotki druciane, które będą przydatne w garażu, warsztacie, a nawet gospodarstwie domowym. Są praktycznym przyrządem do czyszczenia twardych powierzchni, pokrytych uporczywymi zabrudzeniami. Posiadamy w sprzedaży także wyciory, które przydadzą się podczas czyszczenia komina lub pieca. Oferujemy różne rozmiary szczotek drucianych, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb.

Nasze szczotki druciane świetnie sprawdzają się na przykład w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w budownictwie czy przy wykańczaniu wnętrz. Oferujemy szczotki dwurzędowe, trzyrzędowe, czterorzędowe, pięciorzędowe, sześciorzędowe, a także komplety szczotek drucianych, które są naprawdę praktycznym oraz przystępnym cenowo rozwiązaniem. Przydadzą się na przykład do usuwania rdzy – w prosty i szybki sposób przywrócą przedmiotom pokrytym korozją ich dawną świeżość oraz idealny wygląd. Nasza oferta obejmuje również szczotki mosiężne, niezbędne w branży elektrycznej.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje szczotek drucianych. Ich zastosowanie różni się od materiału, jaki ma być nią obrabiany. Każdy typ szczotki odrobinę różni się od innych właściwościami, które mają za zadanie przyspieszenie wykonania prac porządkowych.

Na sam początek, kiedy dopiero rozpoczynasz prace remontowe w swoim domu, najlepszym wyborem będzie szczotka druciana uniwersalna, która nada się do różnego rodzaju materiałów. Wyposażona jest ona we włosie z karbowanego drutu dodatkowo pokrytego powłoką z mosiądzu. Jej rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego gwarantuję wygodę podczas pracy z przyrządem. Sprawdzi się ona także do wyczyszczenia miejsca pracy w warsztacie z zanieczyszczeń z zaprawy, tynku czy kleju.

Jeśli natomiast potrzebujesz innych, bardziej specjalistycznych akcesoriów, sięgnij po szczotkę do rdzy. Ten przyrząd sprawdzi się nie tylko u fachowców, ale też u każdego, kto wykonuje remont w swoich czterech kątach. Pozwala ona skutecznie usunąć rdzę, która powstała na elementach metalowych. Można ją usunąć bez problemu z powierzchni za pomocą tej szczotki pod warunkiem, że korozja nie wdała się głęboko w element metalowy. Po skończonej pracy warto zabezpieczyć go lakierem antykorozyjnym lub farbą, która zapobiegnie powstawania podobnych problemów w przyszłości. W szczególności ważna jest ochrona elementów, które znajdują się na zewnątrz.

Szczotka mosiężna natomiast wykazuje doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nadaje się do oczyszczania elementów metalowych, jednak w przypadku elementów ze stali nierdzewnej lepiej sięgnąć po szczotkę z ocynkowanym włosiem. Szczotka mosiężna stosowana jest do usuwania farb, tynku, zapraw murarskich, klejów oraz rdzy z powierzchni. Najczęściej posiada ona czterorzędowe kępki drucianego włosia, co sprawia, że jest ono naprawdę gęste. Dodatkowo mosiądz sprawia, że jest też sprężyste i świetnie dopasowuje się do czyszczonego materiału. Szczotka mosiężna umożliwia usunięcie praktycznie każdego zabrudzenia.

Kolejny typ szczotki drucianej to wyciory, które odróżniają się wyglądem od standardowych szczotek. Mają kształt wałków, a dodatkowo są przeplatane włosiem drucianym. To niezbędnik każdego posiadacza pieca czy kominka, który pozwoli na wyczyszczenie instalacji grzewczej z sadzy oraz pozostałych zanieczyszczeń. Dodatkowo wycior może być wyposażony w pręt, który pozwoli sięgnąć w trudno dostępne miejsca oraz ułatwi operowanie przyrządem, co przyczyni się do szybszego, prostszego oraz precyzyjniejszego wyczyszczenia pieca.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: T06940

Szczotka druciana 4-rzędowa

Producent: TOYA VOREL
Cena
2,63 zł / szt.
2,14 zł bez VAT
/ Szczotka druciana czterorzędowa wykonana z ocynkowanego drutu stalowego osadzonego w drewnianym korpusie. / 4 rzędy drutów...
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: AW00164

Szczotka druciana 4-rzędowa

Producent: AW TOOLS
Cena
5,24 zł / szt.
4,26 zł bez VAT
Szczotka druciana 4-rzędowa
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: A01-057

Szczotka druciana 5-rzędowa

Producent: CRAWTICO
Cena
3,39 zł / szt.
2,76 zł bez VAT
/ Szczotka druciana z 5 rzędami drutów...
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: AW00165

Szczotka druciana 5-rzędowa

Producent: AW TOOLS
Cena
11,51 zł / szt.
9,36 zł bez VAT
/ Szczotka druciana z 5 rzędami drutów...
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: AW00166

Szczotka druciana 6-rzędowa

Producent: AW TOOLS
Cena
5,98 zł / szt.
4,86 zł bez VAT
Szczotka druciana sześciorzędowa wykonana z ocynkowanego drutu stalowego osadzonego w drewnianym korpusie. Idealna do usuwania rdzy, starych powłok lakierniczych lub innych zanieczyszczeń. Posiada uchwyt z otworem, umożliwiającym zawieszenie. Profesjonalna jakość zapewnia dużą wydajność ścierania i tym samym wysoką trwałość narzędzia. Parametry techniczne: / Ilość rzędów: 6 /...
Termin realizacji:
24h
Indeks: 2249

Szczotka druciana 6-rzędowa

Producent: CRAWTICO
Cena
3,65 zł / szt.
2,96 zł bez VAT
/ Szczotka druciana z 6 rzędami drutów...
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: YT-6358

Szczotka druciana, drut stalowy, 4 rzędy YATO

Producent: YATO
Cena
9,20 zł / szt.
7,48 zł bez VAT
/ Wykonana z cynkowanego, sprężystego drutu stalowego osadzonego trwale w drewnianym korpusie. / Szczotka profilowana w sposób zwiększający efektywność czyszczenia. / Szczotka do czyszczenia twardych powierzchni z rdzy , farby , resztek tynku i innych zanieczyszczeń. / 4 Rzędy drutów...
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: YT-6359

Szczotka druciana, drut stalowy, 5 rzędów YATO

Producent: YATO
Cena
7,45 zł / szt.
6,06 zł bez VAT
/ Wykonana z cynkowanego, sprężystego drutu stalowego osadzonego trwale w drewnianym korpusie. / Szczotka profilowana w sposób zwiększający efektywność czyszczenia. / Szczotka do czyszczenia twardych powierzchni z rdzy , farby , resztek tynku i innych zanieczyszcze
 • 5 Rzędów drutów...
 • Termin realizacji:
  3 - 5 dni
  Indeks: YT-6360

  Szczotka druciana, drut stalowy, 6 rzędów YATO

  Producent: YATO
  Cena
  8,29 zł / szt.
  6,74 zł bez VAT
  / Wykonana z cynkowanego, sprężystego drutu stalowego osadzonego trwale w drewnianym korpusie. / Szczotka profilowana w sposób zwiększający efektywność czyszczenia. / Szczotka do czyszczenia twardych powierzchni z rdzy , farby , resztek tynku i innych zanieczyszcze / 6 Rzędów drutów...
  Termin realizacji:
  3 - 5 dni
  Indeks: WCO30

  Wycior do CO z gwintem Fi 30

  Producent: TOYA VOREL
  Cena
  7,91 zł / szt.
  6,43 zł bez VAT
  / Średnica: 30 mm / Gwint do zamocowania pod przepychacz: M12 / Materiał części roboczej: stal...
  Termin realizacji:
  24h