Pistolety

Ocena: 4.75 / 5 (16 głosy)
Pistolety Pistolety są powszechnie stosowane w budownictwie, służą do precyzyjnego aplikowania pianki montażowej. Biorą, zatem udział przy pracach izolacyjnych i wykończeniowych, nie tylko na placach budowy, ale też podczas remontów czy wymiany okien i drzwi. Ułatwiają też wykonywanie takich prac jak uszczelnianie, wypełnianie szczelin w izolacji, uszczelnianie i izolacja ścianek działowych oraz ocieplanie ścian i dachów.
 
Pistolet do pianki montażowej lub też innych mas muszą być wytrzymały i niezawodny, by prawidłowo spełniał swoje zadania. Dlatego też posiada niklowany metalowy korpus i kosz mocujący pokryty warstwą teflonu, zapobiega to trwałemu przyleganiu piany. Rączka posiada dodatkowo ergonomiczny kształt, który ułatwia pracę. Można też swobodnie regulować objętość strumienia pianki. Wszystkie te zalety oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie.
 
Pistolety to tylko część naszej bogatej oferty. Proponujemy Państwu znacznie więcej urządzeń i narzędzi, są to między innymi:

Wszystkie opisywane i wymieniane elementy odznaczają się wysoką jakością. Zostały wyprodukowane przez sprawdzone firmy. Zachęcamy do samodzielnego przekonania się o ich świetnym działaniu.
Rozwiń opis
Zwiń opis