Nasadki standardowe

Ocena: 4.80 / 5 (2016 głosy)
Nasadki standardowe Każdy nawet początkujący majsterkowicz nie może obejść się bez odpowiednich kluczy nasadowych. To dzięki nim bowiem możliwe jest łatwe i sprawne odkręcanie i dokręcanie śrub. Każdy klucz nasadowy zaś składa się z nasadki posiadającej sześciokątny lub dwunastokątny otwór na nakrętkę, czyli śrubę oraz trzpienia prostego z uchwytem. Nasadki stanowią zatem główny element klucza nasadowego, dzięki którym możliwe jest osadzenie na śrubie i jej odkręcenie bądź dokręcenie.
 
Przedstawiamy Państwu naszą ofertę najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów, nasadek sześciokątnych. Nasze nasadki pozwalają na wykonanie różnorodnych prac wymagających wkręcania i odkręcania wielu typów wkrętów i śrub.
 
W naszej bogatej ofercie posiadamy nasadki z gniazdem 1/2 cala, które stanowią najbardziej standardowe z dostępnych nasadek, dzięki czemu nadają się do pracy z wieloma wkrętami i śrubami. Przy tym nasadki półcalowe są bardziej wytrzymałe i mogą przenosić większe siły, a tym samym są najbardziej uniwersalne. Posiadamy również nasadki sześciokątne 1/4'', które doskonale sprawdzają się w precyzyjnych pracach, przy mało obciążonych połączeniach oraz nasadki 3/4 cala stosowane w dużych urządzeniach i samochodach, głównie ciężarowych.
 
Wszystkie z proponowanych nasadek sześciokątnych dostępne są w różnych rozmiarach, a ich użycie ułatwia pracę z zabezpieczonymi lub zniszczonymi śrubami. Wysokiej jakości nasadki sześciokątne, produkowane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej posłużą przez długi czas, a precyzja wykonania oraz wewnętrzny kształt umożliwią pracę z najoporniejszymi nakrętkami.
 
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. Gwarantujemy wysoką jakość oraz solidność działania proponowanych nasadek. W naszym sklepie znajdą Państwo również inne narzędzia ręczne, niezbędne do codziennych prac. W razie pytań prosimy o zgłaszanie się do naszych doradców handlowych, którzy chętnie udzielą Państwu niezbędnych informacji. 
Rozwiń opis
Zwiń opis