Powrót do Klucze oczkowe

Filtruj

Rozmiar 1

Rozmiar 1

Rozmiar 2

Rozmiar 2

Długość [mm]

Długość [mm]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Klucze oczkowe metryczne

Ocena: 4.79 / 5 (290 głosy)
Klucze oczkowe metryczne Przedstawiamy Państwu sprawdzone klucze oczkowe metryczne pochodzące od wiodących na rynku producentów, które przydadzą się w niejednym warsztacie, serwisie, firmie produkcyjnej czy domowym garażu. Wykonane ze starannie dobranych materiałów gwarantują trwałość oraz odporność na zużycie, pomimo intensywnego użytkowania.
 
Oferujemy m.in. klucze oczkowe metryczne dwustronne, posiadające oczka na obu końcach rękojeści, dzięki czemu w jednym narzędziu mają Państwo dwa rozmiary oczek, którym można odkręcać śruby. Solidnie wykonane dwunastokątne oczka dodatkowo umożliwiają mocne dokręcanie bez ryzyka zniszczenia klucza lub nakrętki.
 
W naszym sklepie znajdą Państwo również klucze oczkowe metryczne odgięte, które posiadają odchylony o 15º pierścień zapewniający odpowiedni odstęp ręki i lepszy chwyt klucza. Dzięki temu doskonale nadaje się do pracy przy przewodach hydraulicznych czy instalacjach uszczelniających.
 
Wszystkie nasze produkty wykonane są zgodnie ze standardem DIN i ISO, z wysokiej jakości stali, a dodatkowo pokryte chromem o gładkiej powierzchni, który ochrania przez ześlizgnięciem w razie zanieczyszczenia klucza olejem. Ponadto nasze klucze oczkowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością na zginanie, nie pękają oraz nie odpryskują przy przeciążeniu, a co za tym idzie minimalizują ryzyko powstawania obrażeń.
 
Solidność konstrukcji oraz jakość wykonania sprawiają, że klucze oczkowe metryczne oferowane przez nasz sklep znajdują szerokie zastosowanie zarówno wśród profesjonalistów jak i początkujących majsterkowiczów. Dzięki nim dotarcie do głęboko osadzonych śrub staje się prostsze a praca wymagająca długotrwałego obciążenia bezpieczniejsza.
 
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz sklep produktami, w których znajdziecie Państwo również szeroki wybór najwyższej jakości kluczy i nasadek , w tym kluczy oczkowych.
 
W razie pytań lub gdyby szukanego produktu nie było w naszym asortymencie prosimy o kontakt z naszymi doświadczonymi doradcami handlowymi. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.