Powrót do Frezy do matryc

Filtruj

D [mm]

D [mm]

D1 [mm]

D1 [mm]

d [mm]

d [mm]

l [mm]

l [mm]

L [mm]

L [mm]

r

r

Α/2

Α/2

Z [mm]

Z [mm]

Materiał cz. skrawającej

Materiał cz. skrawającej

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Frezy do matryc DIN 1889-FA, FB

Ocena: 4.77 / 5 (536 głosy)
Frezy stożkowe do matryc z czołem kulistym z chwytem walcowym Polecamy wszystkie nasze narzędzia skrawające odgrywające bardzo istotą rolę w procesie obróbki skrawaniem. Są to frezy, które charakteryzują się wysoką jakości wykonania, a nade wszystko oczekiwaną twardością stali tnącej. Zwykle jest to materiał szybkotnący typu HSS, więc można być pewnym jego oczekiwanej odporności na uszkodzenia mechaniczne, a także faktu, że poradzi sobie choćby z najbardziej wymagającymi zadaniami roboczymi. Specjalistyczne, wysokiej jakości frezy wykańczające przystosowane do frezowania matryc. Frezy te, dzięki wysokiej jakości wykonania oraz niezwykle precyzyjnemu wykończeniu powierzchni, przystosowane zostały do obróbki matryc, zarówno na maszynach konwencjonalnych, jak również na maszynach CNC.
           
Frezy DIN-1889-FA i FB są frezami wykańczającymi z czołem kulistym i chwytem walcowym Weldona lub walcowym płaskim. To specjalistyczna klasa dokładności wykonania otworu i gwarancja najlepszego jego wykonania. Zostało to wielokrotnie potwierdzone testami, a także doskonałymi opiniami naszych klientów. Frezy DIN-1889-FA i FB przeznaczone są do obróbki wykańczających materiałów trudnoskrawalnych, ale nie są to jedyne frezy do tego rodzaju prac, jakie mamy w naszej ofercie. Przykładem podobnego rodzaju będą  frezy do matryc typu DIN 1889 BA.
           
Narzędzia skrawające to bardzo obszerna grupa produktów, jakie mamy Państwu do zaoferowania. Polecamy różne ich rodzaje, a wszystko niezwykle trwałe i spełniające swoje zaawansowane zadania robocze. Są to na przykład frezy do rowków na wpusty, a nade wszystko frezy z wąglików spiekanych VHM, które odznaczają się wyjątkową twardością. Radzą sobie z bardzo wymagającym materiałem, czyli choćby z żeliwem. Z łatwością wykonają w nich otwory, ale też wyżłobią zaawansowane kształty. Frezy do matryc użytkowane są w niejednej fabryce czy hali produkcyjnej. Można je także z powodzeniem wykorzystywać w domowych warsztatach pracy. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą sklepu. 

Frezy stożkowe do matryc z czołem kulistym z chwytem walcowym.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Frezy stożkowe do matryc z czołem kulistym z chwytem walcowym
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.