Frezy modułowe

Frezy modułowe

Specjalistyczne frezy do obróbki kół zębatych to produkt rzadko spotykany na rynku. Tym samym, nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowała bardzo bogatą ofertę frezów modułowych przeznaczonych ściśle do obróbki kół zębatych oraz do kół łańcuchowych. Oferta jest niezwykle szeroka, ponieważ EBMiA ma za zadanie zapewnić jak najszerszy wybór frezów specjalistycznych.
 
Oferowane frezy modułowe przeznaczone są do frezowania kół o zarysie ewolwentowym, oraz specjalistycznych kół łańcuchowych. Frezy wyprodukowane przez firmę FENES cieszą się bardzo wysoką precyzją wykonania oraz niezwykle dużą trwałością i efektywnością pracy. Dzięki frezom modułowym, możliwe jest wykonanie kół o bardzo wysokich tolerancjach, dzięki czemu w wielu przypadkach można uniknąć szlifowania zębów. Oferta obejmuje frezy NFMa oraz NFMb, które przeznaczone są do obróbki kół zębatych oraz frezy NFMt – przystosowane do obróbki kół łańcuchowych.

Frezy modułowe do kół zębatych - NFMa

Frezy modułowe krążkowe NMFa do kół zębatych o zarysie ewolwentowym. Dostępne w komlecie 8 szt. Narzędzia wykonane według normy PN-87/M 57550 ze stali szybkotnącej o kącie przyporu 20°.

Frezy modułowe do kół łańcuchowych - NFMt

Frezy modułowe krążkowe NMFt do kół łańcuchowych. Dostępne w komlecie 3 szt. Narzędzia wykonane według normy PN-73/M 84161 ze stali szybkotnącej.

Frezy modułowe do kół zębatych NFMb

Frezy modułowe do kół zębatych NFMb to nowoczesne narzędzia, dzięki którym Państwa praca z kołami zębatymi stanie się dużo przyjemniejsza, szybsza i – co najważniejsza – efektywna. Frezy typu NFMb są odpowiednie do obróbki każdego rodzaju. Wykonane zostały ze stali szybkoschnącej HSS. Nadają się do obróbki różnego rodzaju stali (stopowa, niestopowa, nierdzewna, kwasoodporna…), żeliwa, aluminium, miedzy i stopów różnych metali. Jest to wszechstronne narzędzia o szeregu zalet i zastosowań, które znajdzie dla siebie miejsce w każdym, nowoczesnym, dobrze wyposażonym warsztacie.

Oferujemy państwu wiele rodzajów i rozmiarów frezów modułowych typu NFMb. Wszystkie wykonane zostały według normy PN-87/M 57550. Kąt przyporu, który należy stosować w trakcie pracy z nimi to 20°. Składają się one z 8 modułów, dla różnej liczby zębów koła obrabianego ( od 12 do nawet 135). Ich średnica całkowita to 112mm, a średnica otworu – 32mm. W naszym sklepie, nowoczesne i funkcjonalne frezy modulowe NFMb dostępne są w przystępnych cenach, w komplecie 8 sztuk.

Rozwiń opis
Zwiń opis