Powrót do Elementy zabezpieczające

Filtruj

Sposób montażu

Sposób montażu

Prąd znamionowy [A]

Prąd znamionowy [A]

Napięcie znamionowe

Napięcie znamionowe

Wkładka

Wkładka

Dostępność

Dostępność

Gniazda bezpieczników

Gniazda bezpieczników

Gniazda bezpieczników służą do montowania w nich bezpieczników szklanych, bezpieczników termicznych oraz innych. O tym jakiego gniazda Państwo potrzebujecie informuje specyfikacja bezpiecznika (poziomie, pionowe, przewlekane, z przewodami i tym podobne). Poza tym, gniazda posiadają także swoje własne atrybuty. Ważny jest maksymalny prąd pracy (6A, 6.3A, 10A, 12A, 15A, 32A) oraz maksymalne napięcie pracy AC (250V, 600V, 690V, 500V). Oferowane przez nas gniazda bezpieczników posiadają certyfikat RoHS (Restriction of Hazardous Substances), ograniczający ilość szkodliwych substancji wprowadzanych do sprzętu elektronicznego.

W naszym sklepie znajdą państwo gniazda bezpieczników montowane na szynę DIN (wspornik montażowy), na panel, przewlekane THT (zazwyczaj montowane na płytce drukowanej w sprzęcie elektronicznym. Polega to na przewlekaniu kolejnych elementów drucikiem) oraz na przewód. Oferujemy także osłonki montowane na gniazdo oraz gniazdo 3 polowe.

Jesteśmy pewni, że znajdą tutaj Państwo odpowiednie i bezpieczne gniazda bezpieczników w pełni kompatybilne z oferowanymi przez nas bezpiecznikami, oraz odpowiednie akcesoria do nich.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.