Filtruj

Średnica przed obkurczeniem

Średnica przed obkurczeniem

Średnica po obkurczeniu

Średnica po obkurczeniu

Kolor izolacji

Kolor izolacji

Wersja rurki termokurczliwej

Wersja rurki termokurczliwej

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Rurki termokurczliwe

Rurki termokurczliwe

Rurki termokurczliwe to doskonale znane produkty każdej osobie, która pracuje z przewodami elektrycznymi. Korzystanie z tego typu rurek zdecydowanie ułatwia pracę, ponieważ posiadają one wiele zastosowań.
Najpopularniejsze to oznaczanie w ten sposób kabli oraz tworzenie na nich izolacji. Rurki w tych zadaniach sprawdzają się rewelacyjnie i samo ich użytkowanie jest niezwykle przyjemne dla wszystkich osób. Z tego też powodu jak najbardziej warto zdecydować się na tego typu produkty w swojej sytuacji i korzystanie z nich.

Rurki termokurczliwe są przede wszystkim bardzo wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Są także odporne na działanie wysokich temperatur. Za sprawą tego korzystanie z nich to gwarancja satysfakcji i dużego zadowolenia z postawienia na tego typu produkty w swojej sytuacji, które to w swojej roli mogą sprawdzić się rewelacyjnie. Użytkowanie ich będzie dzięki temu niesamowicie przyjemne dla wszystkich osób i będzie dawało doskonałe rezultaty.

W naszej ofercie posiadamy rurki o różnych kolorach oraz różnych średnicach. Kolory jakie są dostępne to żółty, czarny, czerwony, niebieski, zielony oraz biały. Jeżeli zaś chodzi o średnicę to największa wynosi 9 mm, a najmniejsza jedynie 1 mm. Należy przy tym pamiętać, że wszystkie rurki pod wpływem wysokiej temperatury kurczą się i zmniejszają swoją średnicę o połowę. Biorąc to pod uwagę samo dopasowanie rurki termokurczliwej do konkretnego przewodu nie będzie stanowiło większego problemu i będzie jak najbardziej możliwe dla wszystkich osób. Dzięki możliwościom kurczenia się rurki możliwe jest idealnie dopasowanie jej do kształtu samego przewodu. W ten sposób zaizolowanie go będzie naprawdę proste i bardzo skuteczne. Powłoka utworzona za pomocą rurki będzie bowiem naprawdę trwała i będzie doskonale przylegała do konkretnego przewodu.

Wszystkie osoby zainteresowane tego typu produktami serdecznie zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty i wybrania dostępnych u nas rozwiązań.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.