Powrót do Końcówki

Filtruj

Przekrój [mm2] rm/sm

Przekrój [mm2] rm/sm

Przekrój [mm2] re/se

Przekrój [mm2] re/se

Zastosowanie Nr gniazda

Zastosowanie Nr gniazda

Zastosowanie Lz/s

Zastosowanie Lz/s

Zastosowanie Lz/w

Zastosowanie Lz/w

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Tulejki aluminiowe 2ZA

Ocena: 4.78 / 5 (90 głosy)
Tulejki aluminiowe 2ZA Tulejki aluminiowe 2ZA znajdują zastosowanie tam, gdzie konieczne jest połączenie ze sobą dwóch przewodów. Tulejki umożliwiają stworzenie naprawdę trwałego połączenia, a ich wykonanie z aluminium jest gwarancją dobrego przewodzenia prądu. Takie połączenia sprawdzają się tym samym w swojej roli znakomicie i dają bardzo dobre rezultaty. Wybieranie ich jest tym samym prawdziwym strzałem w dziesiątkę i prowadzi do bardzo dobrych rezultatów.
Oferowane przez nas tulejki wykonane są z wysokiej jakości stopu metalu przez co sprawdzają się one w swoim zadaniu rewelacyjnie i korzystanie z nich prowadzi do wielu korzyści i zadowolenia z postawienia na nasze produkty. Dla naszych klientów proponujemy także bardzo szeroką ofertę produktową, z której każda osoba będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Poszczególne tulejki aluminiowe 2ZA, które można znaleźć w naszej ofercie wyróżniają się pomiędzy sobą przede wszystkim wymiarami. Oferujemy tulejki o przekroju wynoszącym od 16 mm do 240 mm. Taka różnorodność sprawia, że bardzo łatwo dostosować produkt z naszej oferty do swoich potrzeb. Dzięki temu zdecydowanie się na nasz sklep sprawi, że zakupisz u nas potrzebne sobie tulejki bez względu na przewody, które chcesz ze sobą połączyć.

Sam materiał, z którego wykonana jest tulejka jest na tyle elastyczny, że możliwe jest zaciśnięcie go na przewodzie. Po zaciśnięciu tulejka z pewnością nie spadnie z przewodu i będzie tworzyła bardzo solidne połączenie. Tego typu połączenie jest także odporne na działanie warunków atmosferycznych. Za sprawą tego jest w stanie wytrzymać przez bardzo długi czas. Przy budowie instalacji i układów, które mają być naprawdę trwałe, warto stawiać na tego typu połączenia, które będą sprawdzały się w swoim zadaniu rewelacyjnie.

Osoby, które poszukują bardzo solidnych tulejek zapraszamy do naszej oferty i wybrania naszych produktów. Znajdziesz u nas tulejki aluminiowe 2ZA w bardzo atrakcyjnych cenach. Komfort robienia zakupów w naszym sklepie pozostanie tym samym na bardzo wysokim poziomie.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Tulejki aluminiowe 2ZA
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.