Powrót do Końcówki

Filtruj

Przekrój [mm2]

Przekrój [mm2]

Zacisk

Zacisk

Zastosowanie Nr gniazda

Zastosowanie Nr gniazda

Zastosowanie Lz/s

Zastosowanie Lz/s

Zastosowanie Lz/w

Zastosowanie Lz/w

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Końcówki KM

Ocena: 4.85 / 5 (39 głosy)
KM Końcówki KM znajdują zastosowanie w wielu układach. Przede wszystkim w podłączaniu przewodów do szyn zbiorczych, rozdzielnic czy zacisków śrubowych aparatów. Powoduje to, że w wielu sytuacjach zastosowanie końcówek wykonanych z miedzi jest koniecznością. Można na takim działaniu naprawdę wiele zyskać i czerpać z niego bardzo duże zadowolenie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia naszej oferty i postawienia na oferowane przez nas końcówki. Korzystanie z nich ułatwia stworzenie wielu układów i zapewnienie ich prawidłowej pracy. Warto więc zainwestować w najwyższej jakości produkty, które są łatwo dostępne w naszej ofercie.

Posiadamy wiele końcówek KM o różnych wymiarach. W ten sposób idealnie dostosujesz końcówkę do swoich potrzeb i korzystanie z niej uczynisz naprawdę bardzo przyjemnym dla wszystkich osób. Oferujemy końcówki o różnych przekrojach. Największe z naszych produktów posiadają przekrój 95 mm, a najmniejsze 50 mm. Sama średnica wejścia na przewód wynosi 10 mm w przypadku najmniejszej końcówki oraz 13,5 mm w przypadku największej końcówki. Wszystkie oferowane przez nas końcówki wykonane są z wysokiej jakości stopu miedzi. Zapewnia on bardzo dobre parametry. Zarówno kwestie przewodzenia prądu jak i odporności na uszkodzenia stoją na wysokim poziomie.

Sam montaż końcówki na przewodzie należy do bardzo prostych. Wystarczy jedynie zacisnąć ją na przewodzie, aby ta pozostała na swoim miejscu. Osoby zainteresowane tego typu produktami zachęcamy zatem do postawienia na naszą ofertę i skorzystanie z naszych produktów. Gwarantujemy ich najwyższą jakość. Oprócz tego końcówki dostępne w naszej ofercie są naprawdę atrakcyjne pod względem cenowym. Powoduje to, że korzystanie z nich jest jeszcze przyjemniejsze dla wszystkich osób i prowadzi do jeszcze większych korzyści.

Jeżeli więc zależy Ci na doskonałym stosunku ceny do jakości to wybranie naszych produktów jest w stanie to zagwarantować i mogą one w swoim zadaniu sprawdzić się rewelacyjnie. Postawienie na nie to strzał w dziesiątkę.

Rozwiń opis
Zwiń opis
KM
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.