Filtruj

Przekrój [mm2]

Przekrój [mm2]

Zacisk

Zacisk

Zastosowanie Nr gniazda

Zastosowanie Nr gniazda

Zastosowanie Lz/s

Zastosowanie Lz/s

Zastosowanie Lz/w

Zastosowanie Lz/w

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Końcówki KDR

KDR

Końcówki KDR służą przede wszystkim do zakończenia przewodu i zamocowania go w prosty sposób do rozdzielni. Dzięki temu przewód pozostanie zabezpieczony i w razie konieczności będzie naprawdę łatwo dostępny. Otwór na końcówce pozwala na zamocowanie jej za pomocą śruby z podkładką. Takie mocowanie będzie naprawdę solidne. Warto więc w wielu sytuacjach stosować końcówki, które zapewnią bardzo komfortowe zarządzanie przewodami. Zakończenie ich za pomocą końcówki daje znakomite rezultaty i daje naprawdę łatwy dostęp do przewodu w przyszłości.

Dostępne w naszej ofercie końcówki KDR dostępne są w wielu rozmiarach. Największe posiadają przekrój 300 mm, a najmniejsze jedynie 10 mm. Różnią się również średnicą wejścia, które wynoszą odpowiednio 24,5 mm dla największej końcówki oraz 4,5 mm dla najmniejszej. Możliwe jest zatem korzystając z naszej oferty dopasowanie końcówki idealnie do swoich potrzeb. Dokładny opis każdej końcówki pod kątem jej wymiarów powoduje, że dopasowanie jej jest naprawdę banalnie proste i jest w stanie dokonać tego każda osoba. Wystarczy jedynie znać średnicę przewodu, na którym ma się znaleźć końcówka, aby odpowiednio wybrać ją do swoich potrzeb.
Końcówki z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości materiału, który powoduje, że użytkowanie tych jest jeszcze przyjemniejsze dla wszystkich osób. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stopu metalu, końcówki nie ulegają uszkodzeniu i są odporne na warunki atmosferyczne. Przez bardzo długi czas zachowują swoje wszystkie właściwości. Stosując nasze produkty można być zatem niesamowicie zadowolonym z nich i czerpać bardzo dużą satysfakcję z postawienia na produkty dostępne w naszej ofercie. Jak najbardziej warto tym samym zdecydować się na nie i skorzystać z naszej bogatej oferty produktowej.

Oferujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości końcówki KDR, z których korzystanie będzie naprawdę przyjemne dla wszystkich osób. Warto więc postawić na dostępne w naszej ofercie produkty. Z pewnością będziesz w stanie wiele zyskać na zastosowaniu ich w konkretnych układach.

Rozwiń opis
Zwiń opis
KDR
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.