Filtruj

Przekrój [mm2] rm/sm

Przekrój [mm2] rm/sm

Przekrój [mm2] re/se

Przekrój [mm2] re/se

Zacisk

Zacisk

Zastosowanie Nr gniazda

Zastosowanie Nr gniazda

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Końcówki 2KAM

2KAM

Końcówki 2KAM wykonane są z aluminium i służą do zakańczania przewodów okrągłych oraz sektorowych. Dzięki nim możliwe jest zniwelowanie zjawiska przegrzewania się żył oraz izolacji przewodów. Końcówki doskonale sprawdzają się w wielu zadaniach i są bardzo często wykorzystywane przez wiele osób. Postawienie na nie prowadzi tym samym do wielu poważnych korzyści i zadowolenia z postawienia na nie.

W naszej ofercie znajdziesz końcówki 2KAM w różnych rozmiarach. Największe posiadają przekrój 300 mm, a najmniejsze jedynie 25 mm. Poszczególne końcówki różnią się także samym zaciskiem. Spośród wszystkich dostępnych w naszym sklepie produktów bardzo łatwo wybrać te najbardziej odpowiednie dla siebie. Dzięki temu idealnie dopasujesz je do przewodu, który chcesz za ich pomocą zakończyć. Dzięki stosowaniu oferowanych przez nas końcówek unikniesz problemów z przewodami i ochronisz je przed uszkodzeniem.

W wielu układach automatycznych stosowanie oferowanych przez nas końcówek prowadzi do znakomitych rezultatów i korzyści płynących z postawienia na takowe produkty. W przypadku każdej końcówki dbamy o jej odpowiednie wykonanie. Możliwe jest tym samym od razu po zakupie przejście do bardzo komfortowego użytkowania produktów z naszej oferty. Zastosowanie ich nie będzie sprawiało większych problemów.

Każda z końcówek 2KAM dostępnych w naszej ofercie jest dokładnie opisana. Dzięki temu jeszcze przed zakupem będziesz w stanie poznać wszystkie jej wymiary. Tym samym wybranie odpowiedniej dla swoich potrzeb jest zdecydowanie prostsze.

Gorąco wszystkie osoby zachęcamy do postawienia na nasze produkty i efektywne korzystanie z ich wszystkich możliwości. Można w ten sposób naprawdę wiele zyskać i być bardzo szczęśliwym z takiego działania w swojej sytuacji, które to będzie prowadziło do naprawdę znakomitych rezultatów. Zapraszamy więc zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą produktową i wybranie spośród dostępnych, odpowiednich dla siebie.  

Rozwiń opis
Zwiń opis
2KAM
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.