Filtruj

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Wysokość

Wysokość

Ilość modułów

Ilość modułów

Ilość rzędów

Ilość rzędów

Głębokość

Głębokość

IP

IP

Drzwi

Drzwi

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Rozdzielnice podtynkowe

Rozdzielnice podtynkowe

Rozdzielnice podtynkowe są specjalnymi rozdzielnicami, montowanymi na stałe w sposób, który pozwoli zakryć jej rozmiary. Szczególnie polecane, gdy chcemy estetycznie schować naszą rozdzielnice, na poziomie ściany. Idealne w warunkach domowych, oraz wszędzie tam, gdzie rozdzielnica nie jest centralnym, często używanym urządzeniem, lub w miejscach w których po prostu nie ma innych możliwości montażu.

Rozdzielnice podtynkowe to funkcjonalne i niezawodne urządzenia, dzięki którym użytkownicy bez problemów doprowadzą energię elektryczną do najważniejszych części całego budynku. W związku z tym takie rozdzielnice są stosowane nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też w zakładach pracy (zarówno tych mniejszych, jak i większych).

Rozdzielnice podtynkowe - najważniejsze zalety

Jak wskazuje nazwa rozdzielnice podtynkowe mogą być umieszczone bezpośrednio w ścianie, dzięki czemu nie wpłyną negatywnie na estetykę aranżowanego pomieszczenia. Z ich montażem nie ma większych trudności, zwłaszcza gdy zaangażuje się w to doświadczonych fachowców. Rozdzielnice z tej kategorii nie zajmują dużo miejsca, dlatego można z nich skorzystać np. w wąskich pomieszczeniach.

Zakupienie rozdzielnic podtynkowych jest banalnie proste. Zainteresowani znajdą je w sklepach internetowych i stacjonarnych. Kluczowe jest podjęcie rozsądnej decyzji, a w tym celu wypada skontaktować się z uznanymi fachowcami.

Skrzynki elektryczne podtynkowe - co wypadałoby o nich wiedzieć?

Skrzynki elektryczne podtynkowe cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko to za sprawą podwyższenia poziomu bezpieczeństwa w użytkowanej sieci instalacyjnej. Dzięki temu obiekt jest zabezpieczony przed nagłymi awariami i niespodziewaną utratą dostępu do energii elektrycznej. To także spora ochrona przed groźnymi przeciążeniami.

Charakterystycznym elementem skrzynki elektrycznej podtynkowej są wykonane z solidnego tworzywa sztucznego drzwiczki rewizyjne. Zamontowano je po to, aby zabezpieczyć rozdzielnię przed wilgocią, pyłem oraz kurzem.

Rozdzielnice podtynkowe - w jaki sposób je dobierać?

Mniej doświadczone osoby mogą mieć pewne problemy z umiejętnym dobieraniem rozdzielnic podtynkowych. Nie powinno to zająć dużo czasu, ale kluczowa jest znajomość wymiarów pożądanej rozdzielni. Warto porozmawiać na ten temat z profesjonalistami i jak najszybciej pozbyć się wątpliwości. Rozdzielnica podtynkowa musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru należy również poznać podstawowe elementy wykończeniowe rozdzielnic podtynkowych. Inne rozdzielnice podtynkowe będzie się dobierało do biur i zakładów pracy, a inne sprawdzą się w domach i mieszkaniach. Produkt musi być dostosowany do wybranego miejsca montażu.

Nasze rozdzielnice podtynkowe mają miejsce na 6 – 96 modułów, na 1,2,3,4 poziomach. Charakteryzują się stopniami ochrony IP30 oraz IP40. Drzwi wykonane są z plastiku lub metalu, oferujemy też wersje z drzwiczkami transparentnymi.


Oferujemy Państwu sprawdzone rozdzielnice firm Legrand oraz Hager o różnych kształtach i rozmiarach.

Rozwiń opis
Zwiń opis