Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Drzwiczki rewizyjne

Drzwiczki rewizyjne

Drzwiczki rewizyjne (drzwi do rozdzielnic) to uzupełnienie Państwa osprzętu elektrycznego. Odpowiednie drzwiczki rewizyjne, wykonane estetycznie oraz z pasującego materiału to ważne uzupełnienie obudów i rozdzielnic. Poza tym w warunkach przemysłowych drzwi mogą ulegać różnym uszkodzeniom mechanicznym. W takich sytuacjach polecamy Państwu drzwi do rozdzielnic firmy Karwasz oraz Hager i drzwiczki rewizyjne firmy Dospel. W naszej szerokiej ofercie odnajdą Państwo drzwi do rozdzielni, drzwi rewizyjne, plastikowe i stalowe, o wielu rozmiarach. Oferujemy także osłonkę 6 modułową firmy Karwasz o wymiarach 1155x50.

Drzwiczki rewizyjne mają jedno podstawowe zadanie - skutecznie maskują wszelkie otwory rewizyjne. W związku z tym znajdują zastosowanie na ścianach oraz sufitach. Bez problemów można je zamontować w swoich domach oraz mieszkaniach. Kluczowe jest jednak ich prawidłowe dobranie, a w tym celu należy udać się do wykwalifikowanych fachowców.

Drzwiczki rewizyjne - kiedy z nich korzystać?

Drzwiczki rewizyjne są w stanie zakryć:

- otwory z licznikami,

- urządzenia pomiarowe,

- otwory z zaworami.

Jak widać warto docenić ich uniwersalność. Przy montażu przyda się jednak podstawowa wiedza techniczna, ponieważ drzwiczki należy połączyć z ościeżnicą. Dzięki temu nie będzie żadnych trudności z dostępem do wyżej wspomnianych zaworów i liczników.

Drzwiczki rewizyjne - gdzie występują?

Drzwiczki rewizyjne występują nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też w biurowcach, galeriach handlowych oraz na klatkach schodowych. Można się z nimi spotkać praktycznie wszędzie.

Omawiane drzwiczki blokują dostęp do instalacji budynku osobom niepowołanym. W ten sposób zwiększa się własne bezpieczeństwo, ale też dba się o inne osoby (np. sąsiadów lub współpracowników). Niezaprzeczalnym atutem drzwiczek rewizyjnych jest również ich bogata estetyka, dlatego często pełnią funkcję dekoracyjną. 

Drzwi rewizyjne - kilka istotnych zalet

Drzwi rewizyjne odznaczają się wieloma zaletami, ponieważ to właśnie dzięki nim można skutecznie zakryć nieestetycznie wyglądające otwory w ścianach lub na sufitach. Tyczy się to nie tylko urządzeń pomiarowych, ale też zaworów i rur. To gwarancja podwyższonej ochrony na czynniki zewnętrzne.

Kluczową kwestią jest to, że aktualnie producenci udostępniają na rynku różne modele takich drzwiczek rewizyjnych. Dużą popularnością cieszą się drzwi rewizyjne z kluczykami, tak aby utrudnić do nich dostęp osobom niepowołanym. Sprawdza się to np. w budynkach użyteczności publicznej. Przy ostatecznym wyborze tego typu produktów warto bazować na wiedzy i doświadczeniu fachowców. Najlepiej zrobić to w sklepie stacjonarnym, aby móc porozmawiać z wykwalifikowanymi sprzedawcami. Wygodniejszą opcją jest jednak Internet.

Rozwiń opis
Zwiń opis

Brak wyników.

Ustaw filtry w inny sposób..