Powrót do Rozdzielnice

Filtruj

Wymiary [mm]

Wymiary [mm]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Drzwiczki rewizyjne

Ocena: 4.78 / 5 (282 głosy)
Drzwiczki rewizyjne

Drzwiczki rewizyjne (drzwi do rozdzielnic) to uzupełnienie Państwa osprzętu elektrycznego. Odpowiednie drzwiczki, wykonane estetycznie oraz z pasującego materiału to ważne uzupełnienie obudów i rozdzielnic. Poza tym w warunkach przemysłowych drzwi mogą ulegać różnym uszkodzeniom mechanicznym. W takich sytuacjach polecamy Państwu drzwi do rozdzielnic firmy Karwasz oraz Hager i drzwiczki rewizyjne firmy Dospel. W naszej szerokiej ofercie odnajdą Państwo drzwi do rozdzielni, drzwi rewizyjne, plastikowe i stalowe, o wielu rozmiarach. Oferujemy także osłonkę 6 modułową firmy Karwasz o wymiarach 1155x50.

Jeśli poszukują Państwo informacji oraz wyposażenia z dziedziny Automatyki, zapraszamy do kategorii:
https://www.ebmia.pl/197-automatyka-i-sterowanie
 
Nie zapomnij o kupnie odpowiedniej obudowy, oraz drzwiczek rewizyjnych z naszej oferty.

Rozdzielnica podtynkowa jest montowana w specjalnej, utworzonej wcześniej wnęce. Jeśli nie mamy możliwości zamontowania jej w takim otworze, należy zastosować rozdzielnice nadtynkową.

Rozdzielnica nadtynkowa charakteryzuje się prostym sposobem montażu, bez względu na podłoże na którym jest instalowana.

Rozdzielnica NT uniwersalna (rozdzielnica budowlana zwana też podtynkowa/nadtynkowa) może być montowana na różne sposoby. Dlatego jest polecana szczególnie do zasilania placów budowy, ale z powodzeniem może być wykorzystywana w warunkach przydomowych.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.