Obudowy i rozdzielnie

Rozdzielnie i rozdzielnice

Obudowy i rozdzielnice oferowane przez nasz sklep, są niezbędnym wyposażeniem w każdym domu, warsztacie, przedsiębiorstwie. Izolacja mniejszych czy większych urządzeń elektrycznych, kabli i gniazd jest warunkiem ich bezawaryjnego działania. Pył i wilgoć to tylko niektóre ze szkodliwych czynników zewnętrznych, a to nie wszystkie zagrożenia. Celowa, a nawet przypadkowa ingerencja człowieka, może wprowadzić nieodwracalne zmiany w całym systemie i zniweczyć nasze wieloletnie wysiłki. Dlatego tak ważny jest zakup odpowiednich, wysokiej jakości obudów i rozdzielnic, które zabezpieczą nasz osprzęt przed specyficznymi czynnikami otoczenia, pozwolą utrzymać porządek i pomieścić odpowiednią ilość modułów, oraz zabezpieczyć najcenniejsze elementy naszego systemu przed niepożądanym dostępem. Dzięki temu będziesz mógł spać i pracować spokojnie.
 
Właśnie dlatego nasza oferta obudów i rozdzielni jest tak szeroka. Oferujemy Państwu obudowy metalowe hermetyczne, które w zupełności wystarczą do spełnienia powyższych warunków w przeciętnym środowisku pracy. Posiadają one różne wymiary, stopnie zabezpieczenia, nadają się do umieszczenia w różnych miejscach i przechowywania różnych ilości modułów i urządzeń, dzięki czemu na pewno wybiorą Państwo coś dla siebie.
Obudowy przemysłowe, poza spełnianiem wszystkich cech bezpieczeństwa i ergonomii pracy, oferują wiele specjalistycznych atrybutów takich jak: materiał z których są wykonane, wysoki poziom ochrony IP 65, różne temperatury pracy, uszczelki i śruby z wysokiej klasy materiałów.

Doskonałym uzupełnieniem naszych obudów są rozdzielnice, dzięki którym możemy zarządzać przestrzenią którą oferuje wybrana przez nas obudowa. W naszej ofercie znajdą państwo rozdzielnice NT Uniwersalne, wnękowe, nadtynkowe oraz podtynkowe, czyli wszystko czego potrzeba do komfortowej i bezpiecznej organizacji sprzętu. Wszystko to idealnie zamknięte w obudowie, dzięki drzwiczkom rewizyjnym, także u nas dostępnym.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Rozwiń opis
Zwiń opis