8200 VECTOR

Falowniki Lenze 8200 VECTOR

Kompletne i uniwersalne urządzenie do stosowania wszędzie tam, gdzie wymagane są: komfortowa obsługa, diagnozowanie i komunikacja. Do tych zadań stworzono serię przemienników częstotliwości o budowie modułowej 8200 vector z zakresie mocy od 0,25 do 90 kW. Wymienne moduły funkcyjne zapewniają precyzyjne połączenie 8200 vector z urządzeniami sterującymi i systemami automatyzacji.

Dzięki kompaktowym wymiarom uzyskuje się oszczędność miejsca w szafie rozdzielczej. Urządzenie obsługuje się albo przy pomocy wymiennego modułu obsługi Keypad XT, lub komputera wykorzystującego wygodny i bezpłatny program Global Drive Control easy.

Przy pomocy wyświetlacza tekstowego i wstępnie zdefiniowanych konfiguracji podstawowych ustawianie parametrów w 8200 vector odbywa się błyskawicznie.

Moduł obsługi Keypad XT dysponuje strukturą menu, podobnie do telefonu komórkowego. Możliwości:

  • Obsługa, wyświetlanie statusów i diagnoza
  • Indywidualne, wielostopniowe zabezpieczenie przy pomocy hasła przed niepożądanym wejściem
  • Wewnętrzna pamięć do szybkiego, bezbłędnego kopiowania parametrów z jednego przemiennika częstotliwości do innego
  • Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami serii 8200 vector, 9300, kontrolerami Lenze Drive PLC oraz możliwość wykorzystania jako terminal ręczny w 8200 motec i starttec.

Bardziej szczegółowe informacje odnośnie przemienników serii 8200 Vector można znaleźć w instrukcjach obsług. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem.

Rozwiń opis
Zwiń opis