Filtruj

Ilość modułów

Ilość modułów

Kolor

Kolor

Napięcie robocze Ue

Napięcie robocze Ue

Wysokość

Wysokość

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Głębokość

Głębokość

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Lampki modułowe

Lampki modułowe

Lampka modułowa działa na stosunkowo prostej zasadzie, przekazują one rozmaite informacje w sposób optyczny, a najczęściej mają one związek z brakiem napięcia i jego występowaniem w poszczególnych obwodach. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz wyboru odpowiednich lampek modułowych. Współpracujemy z zaufanymi, rzetelnymi i profesjonalnymi producentami, zapewniającymi solidne i trwałe produkty. W szerokiej ofercie sklepu z pewnością każdy z Państwa znajdzie poszukiwane, dopasowane do osobistych potrzeb lampki sygnalizacyjne modułowe

Lampki modułowe występują współcześnie również pod kilkoma innymi nazwami (np. lampki sygnalizacyjne i kontroli zasilania). To jeden z najistotniejszych elementów w każdej profesjonalnie zaprojektowanej i zbudowanej aparaturze modułowej.

Omawiane lampki modułowe mają bardzo szeroką grupę zwolenników. Ich atutem jest prosta budowa, ponieważ można w nich znaleźć wygodne w obsłudze przyciski, które pozwalają zainteresowanym na odcięcie konkretnych przewodów od prądu (np. podczas drobnej usterki, poważnej awarii lub też realizowanych napraw). Tym samym minimalizuje się ryzyko zaistnienia porażenia prądem.

Lampka modułowa jest wykorzystywana na coraz szerszą skalę, dlatego można się z nimi spotkać m.in. w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, ale też w branży budowlanej. Wystarczy je prawidłowo dobrać, lecz doświadczeni specjaliści nie powinni mieć z tym najmniejszych kłopotów.

Lampki modułowe można podzielić m.in. ze względu na rodzaj obwodu, w którym będą pracować. W tej sytuacji klienci mogą sobie pozwolić na zakup lampek 1-fazowych oraz 3-fazowych. Korzystanie z lampek modułowych jest banalnie proste, gdyż wystarczy uważnie obserwować napięcie sygnalizowane przez wbudowane diody LED.Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.