Filtruj

Dostępność

Dostępność

Puszki instalacyjne

Puszki instalacyjne

Puszki instalacyjne to doskonale znane produkty dla wszystkich osób, które zajmują się tworzeniem instalacji elektrycznych. Są to bardzo pomocne produkty, które pozwalają na komfortowe schowanie nadmiaru kabli. Dzięki nim zachowanie porządku z przewodami będzie jak najbardziej możliwe. Same puszki instalacyjne montowane są w ścianie przez co są całkowicie niewidoczne.

Posiadamy w naszej ofercie puszki instalacyjne o różnym kształcie. Zarówno kwadratowe, okrągłe jak i prostokątne puszki instalacyjne. W ten sposób idealnie dopasujesz produkt do otworu w ścianie oraz swoich potrzeb. Poszczególna puszka instalacyjna różni się bowiem pomiędzy sobą również wielkością. Można dzięki temu dopasować je idealnie do zadania, w którym mają zostać wykorzystane. Posiadamy również puszki instalacyjne możliwe do wykorzystania przy złączach odgromowych. Nasi klienci w naszej ofercie mogą znaleźć także dekle pozwalające na zakrycie tego co znajduje się w puszkach instalacyjnych.
Nasza oferta elementów montażowych jest naprawdę bardzo bogata. Każdy klient odnajdzie produkty, których potrzebuje w danej sytuacji i będzie w stanie naprawdę komfortowo korzystać z ich wszystkich możliwości. Postawienie na nasze rozwiązania to prawdziwy strzał w dziesiątkę i gwarancja czerpania z naszych produktów dużego zadowolenia.

Przy wszystkich puszkach instalacyjnych dbamy o ich najwyższą jakości wykonanie ich z solidnego plastiku. Dzięki temu te nie ulegną uszkodzeniu podczas samego montażu. Za sprawą tego użytkowanie naszych produktów jest naprawdę korzystne i komfortowe dla wszystkich osób. Można w ten sposób bardzo dużo zyskać i czerpać radość wynikającą z postawienia na naszą bardzo bogatą ofertę produktową.

Wszystkie osoby zajmujące się automatyką i szukające odpowiednich dla siebie elementów montażowych zapraszamy do naszego sklepu. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas odpowiednie dla siebie produkty. Takie, z których korzystanie będzie naprawdę komfortowe dla wszystkich osób i będzie przekładało się na czerpanie z nich naprawdę bardzo poważnych korzyści. Z tego też powodu warto się na takowe zdecydować.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: P2301-001-0002

Puszka do złącza odgromowego PZO

Cena
23,53 zł / szt.
19,13 zł bez VAT
Puszka do złącza odgromowego PZO
Termin realizacji:
7 - 14 dni