Filtruj

Średnica wiązki

Średnica wiązki

Materiał

Materiał

Zastosowanie do kabli

Zastosowanie do kabli

Czas realizacji

Czas realizacji

Uchwyty kablowe

Uchwyty kablowe

Uchwyty kablowe w układach automatycznych mają bardzo duże znaczenie. Zastosowanie odpowiednich uchwytów do kabli pozwala na zachowanie porządku z przewodami oraz wszystkimi elementami, które znajdują się w układzie. Warto zatem w odpowiedni sposób dobierać do swoich potrzeb konkretne produkty, które będą sprawdzały się znakomicie w swoim zadaniu.

Elementy montażowe w układach automatycznych jakimi są właśnie uchwyty kablowe sprawdzają się rewelacyjnie w swoim zadaniu i warto na nie postawić. Potrafią one w bardzo dużym stopniu przełożyć się na zachowanie porządku we wszystkich przewodach oraz elementach całego układu. Można wszystko zamocować i utrzymać na swoim miejscu.
W naszej ofercie posiadamy uchwyty kablowe typu FLOP oraz te przeznaczone do przewodów o różnej grubości. Posiadamy uchwyty do przewodów o różnej średnicy przez co możliwe jest dopasowanie ich do swoich potrzeb co prowadzi do bardzo dobrych rezultatów. Bardzo duży wybór produktów w naszej ofercie powoduje, że łatwo spośród nich wybrać te najbardziej odpowiednie dla siebie, które sprawdzą się znakomicie w swojej roli. Poza tym wszystkie uchwyty na kable wykonane są z plastiku najwyższej jakości, który jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu sprawdza się w swojej roli naprawdę znakomicie i użytkowanie go należy do niezwykle przyjemnych. Wszystkie osoby gorąco zachęcamy zatem do postawienia na dostępne w naszym sklepie uchwyty kablowe.

Twój układ automatyczny dzięki postawieniu na naszą ofertę artykułów montażowych będzie znacznie lepiej przygotowany. Dobra organizacja wszystkich podzespołów układu sprawi, że unikniesz takich problemów jak przegrzewanie się układu.

Wszystkich specjalistów z zakresu automatyki gorąco zachęcamy do postawienia na nasze produkty. Dostosowanie ich do potrzeb jest banalnie proste i doskonale sprawdzają się one w swoim zadaniu. Dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów i pragniemy za ich pomocą zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających. Wszystkie oferowane przez nas uchwyty sprzedajemy w paczkach zawierających po 100 sztuk. 

Uchwyt kablowy pełni bardzo ważną rolę we wszystkich profesjonalnych systemach mocowania. W związku z tym można je zauważyć w rozmaitych instalacjach elektrycznych oraz zakładach przemysłowych. Właściwe mocowanie kabli ma niebagatelny wpływ na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa tworzonej instalacji.

Uchwyty do kabli - czemu warto na nie stawiać?

Stawianie na funkcjonalne i uniwersalne uchwyty do kabli ma bardzo duży sens, ponieważ można je wykorzystać nie tylko do przewodów, ale też przy pracach związanych z mocowaniem rurek instalacyjnych do podłóg i ścian.

Takie uchwyty na kable zaskakują swoją wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, ale też trwałością. Gwarantują szybki montaż okablowania. Jeśli zajdzie taka potrzeba można na nich dokonywać różnego rodzaju poprawek. Z uchwytów na przewody korzystają nie tylko fachowcy, ale też amatorzy majsterkowania, tak aby zadbać o estetykę aranżowanego pomieszczenia.

Uchwyt kablowy - co jeszcze trzeba o nim wiedzieć?

Jeśli zainteresowani zdecydują się na mocowanie kabli do ściany konieczne okaże się wykorzystanie uchwytów przeznaczonych do kabli natynkowych. Ich montaż przebiega w ekspresowym tempie.

Przy pracach montażowych przydatne okażą się następujące elementy:

- gwoździe,

- kołki.

Kluczowe jest też wywiercenie odpowiedniego otworu, dlatego każdy musi dysponować wysokiej klasy sprzętem do wiercenia. Godne uwagi jest to, że aktualnie produkowany uchwyt kablowy jest tworzony z najwyższej klasy materiałów.

Rozwiń opis
Zwiń opis

Subkategorie Uchwyty kablowe

Indeks: U0501-003-0001

Uchwyt UZE-16

Termin realizacji:
7 - 14 dni
Indeks: U0501-003-0002

Uchwyt UZE-18

Termin realizacji:
7 - 14 dni