Filtruj

D1 [mm]

D1 [mm]

D2 [mm]

D2 [mm]

L1 [mm]

L1 [mm]

L2 [mm]

L2 [mm]

L3 [mm]

L3 [mm]

L4 [mm]

L4 [mm]

B1 [mm]

B1 [mm]

Średnica przewodu

Średnica przewodu

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Dławiki kablowe

Dławiki kablowe

Dławiki kablowe dostępne wśród naszych produktów to rozwiązania, które znajdą zastosowanie w wielu układach automatycznych. Zastosowanie dławików kablowych może prowadzić do większej stabilności działania układów i chronić je przed uszkodzeniem. Dławik kablowy jest bowiem w stanie zniwelować nagłe zmiany natężenia prądu. Dzięki temu żaden z elementów w układzie nie ulegnie uszkodzeniu i całość będzie w stanie bez większego problemu funkcjonować.
W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju dławnice kablowe, które w swoim zadaniu sprawdzą się doskonale. Dostępne u nas produkty różnią się pomiędzy sobą wielkością. Każdy z dławików kablowych przystosowany jest do pracy z przewodem o innej grubości. Podczas wyboru odpowiedniej dławnicy kablowej warto wziąć to pod uwagę i wybrać taką, która będzie idealnie pasowała do danego przewodu. Korzystanie z takiego produktu będzie prowadziło do czerpania z niego dużych korzyści i zadowolenia. Tak dobrany produkt będzie również świetnie spełniał postawione przed nim zadanie.
Nasza bogata oferta dławików kablowych ułatwia wybranie najlepszego produktu dla swoich potrzeb.

W takiej sytuacji korzystanie z niego będzie naprawdę przyjemne. Z naszą ofertą idealnie dopasujesz dławik kablowy. Jego wielkość będzie optymalna i możliwe będzie efektywne korzystanie z jego możliwości. Stosując odpowiednie dławiki kablowe zapewnisz prawidłowe działanie każdego układu. Nagła zmiana natężenia prądu nie będzie skutkowała uszkodzeniem konkretnego układu.

Wszystkie osoby tworzące zaawansowane układy automatyczne gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz wśród naszych produktów naprawdę wiele interesujących dławików kablowych w naprawdę dobrych cenach. Wszystkie z oferowanych przez nas akcesoriów wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie są w stanie działać bez żadnych problemów przez bardzo długi czas. Właśnie z tego powodu warto zdecydować się na naszą bogatą ofertę produktową i korzystanie z niej. Osoby szukające najlepszych produktów do swoich układów zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Dławnica to wysokiej jakości przepust kablowy, który służy m.in. do bezproblemowego i swobodnego wprowadzania rur osłonowych, kabli i przewodów. Dzięki dławnicy kablowej wspomniane wyżej elementy można wprowadzić np. do rozdzielnic, puszek oraz rur. Zachowuje się przy tym wysoki stopień szczelności (ochrona IP).

Odpowiednio wykorzystany dławik kablowy odznacza się wieloma zaletami i może być wykorzystana na kilku różnych płaszczyznach. Jej kluczowym zadaniem jest to, aby utrzymać kabel w konkretnej pozycji i zapobiec jego poruszaniu lub skręceniu. Dodatkowo kable i przewody są chronione przed nadmiernymi obciążeniami mechanicznymi i licznymi usterkami.

Dławiki kablowe są w stanie zwiększyć szczelność kabla, chociaż duże znaczenie ma to na jaki konkretnie typ zdecydują się potencjalni użytkownicy. Dwie podstawowe opcje to dławnice metalowe oraz plastikowe. Należy się nad tym pochylić i poprosić o wsparcie specjalistów.

Współcześnie projektowane dławnice kablowe odznaczają się dość specyficzną i niezwykle stabilną konstrukcją. Dławiki kablowe odpowiadają za ochronę przewodów i kabli przed załamywaniem.

Jeśli chodzi o najbardziej rozpowszechnione rodzaje dławnic kablowych na polskim rynku warto wyróżnić w tym miejscu m.in.: dławnice gwintowe (do rur instalacyjnych), membranowe (do przewodów) i czopowe (do kabli energetycznych). Ich dobieranie wcale nie jest zbyt skomplikowane, lecz przyda się w tym zakresie dość szeroka wiedza. Dławiki kablowe można aktualnie zakupić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Różnią się od siebie m.in. wymiarami.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Dławiki kablowe
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.