Filters
Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

d1 [mm]

d1 [mm]

d2 [mm]

d2 [mm]

L2 [mm]

L2 [mm]

d3

d3

B [mm]

B [mm]

Typ gwintu

Typ gwintu

L1 [mm]

L1 [mm]

Wysokość wewnętrzna h1 [mm]

Wysokość wewnętrzna h1 [mm]

C1 [mm]

C1 [mm]

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Głowice przegubowe gwint zewnętrzny

Głowice przegubowe - gwint zewnętrzny

Głowice przegubowe posiadające gwint zewnętrzny są podstawowymi elementami wielu odmian maszyn. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie maszyny i urządzenia wykonują ruchy wahliwe, są to branże związane z przemysłem lekkim, spożywczym, poligraficznym, papierniczym, tytoniowym. Wykorzystuje się je również w transporcie.
 
Głowica przegubowa z gwintem zewnętrznym to jedna z odmian dostępna w naszym sklepie. Warto też spojrzeć na głowice z gwintem wewnętrznym. Dajemy Państwu pole manewru by zaopatrzyć się w dokładnie takie elementy, jakie są potrzebne. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakie głowice będą najlepsze, nasi doradcy służą pomocą.

Głowice przegubowe wyposażone w gwint zewnętrzny mają duży wpływ na właściwe działanie maszyny czy urządzenia, w związku z tym muszą być najwyższej jakości. Dokonując zakupów w naszym sklepie, otrzymują Państwo elementy doskonale spełniające to wymaganie. Proponowane głowice są wytwarzane w oparciu o rygorystyczne normy, są wytrzymałe i posłużą bardzo długo. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami.
 
Oprócz głowic przegubowych z gwintem zewnętrznym, możemy zaoferować Państwu wiele innych, ważnych części. Dobrym potwierdzeniem tych słów są przeguby faliste podwójne, wały przegubowe, przeguby widełkowe. Wspomniane elementy to tylko niewielka część naszego asortymentu, zapraszamy do zapoznania się z jego pełną wersją.  

Rozwiń opis
Zwiń opis
Głowice przegubowe - gwint zewnętrzny
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.