Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

d1 [mm]

d1 [mm]

d2 [mm]

d2 [mm]

d3

d3

L2 [mm]

L2 [mm]

B [mm]

B [mm]

Typ gwintu

Typ gwintu

L1 [mm]

L1 [mm]

d4 [mm]

d4 [mm]

Wysokość wewnętrzna h1 [mm]

Wysokość wewnętrzna h1 [mm]

C1 [mm]

C1 [mm]

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Głowice przegubowe gwint wewnętrzny

Głowice przegubowe - gwint wewnętrzny

Głowice przegubowe z gwintem wewnętrznym są niezwykle istotnymi elementami wielu różnych maszyn. Wykorzystuje się je tam, gdzie maszyny wykonują ruchy wahliwe, jest to między innymi przemysł lekki, spożywczy, poligraficzny, papierniczy, tytoniowy. Pojawiają się też w wielu innych wielu innych branżach, na przykład w transporcie.
 
Głowica przegubowa z gwintem wewnętrznym to nie jedyna odmiana dostępna w naszym sklepie. Dysponujemy też modelami z gwintem zewnętrznym. To sprawia, że mogą Państwo zaopatrzyć się w dokładnie takie elementy, jakie są potrzebne. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą w doborze odpowiedniej głowicy.
 
Głowice przegubowe z gwintem wewnętrznym wpływają na prawidłowe działanie maszyny czy urządzenia, to wymusza tworzenie produktów najwyższej jakości. Robiąc zakupy w naszym sklepie, dostają Państwo elementy doskonale spełniające to kryterium. Opisywane głowice powstają według rygorystycznych norm, są wytrzymałe i posłużą bardzo długo. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami.
 
Oprócz głowic przegubowych z gwintem wewnętrznym, w naszym sklepie znajduje się wiele innych, cennych części. Jako przykład podamy przeguby faliste podwójne, wały przegubowe, przeguby widełkowe. Wspomniane elementy to tylko niewielka część naszego asortymentu, zapraszamy do zapoznania się z jego pełną wersją. 

Aby zobaczyć rysunek techniczny, kliknij w wybrany produkt.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Głowice przegubowe - gwint wewnętrzny
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.