Głowice termoregulacyjne

Ocena: 4.95 / 5 (20 głosy)
Głowice termoregulacyjne Głowice termoregulacyjne są produktami montowanymi przy grzejnikach. Pozwalają one na łatwe operowanie zaworem i regulowanie temperatury grzewczej. Sama głowica pozwala na bardzo łatwe i komfortowe zarządzanie temperaturą w mieszkaniu.
Przy kupnie głowicy konieczne jest pamiętanie o odpowiednim dobraniu jej do grzejnika. Dopasowanie jej powoduje, że działa ona w sposób prawidłowy i spełnia się w swoim zadaniu. Postawienie na odpowiednią jest możliwe dzięki naszej szerokiej ofercie. Znajdziesz u nas głowice, które będą pasowały do posiadanego przez Ciebie grzejnika.
Posiadamy u nas także nowoczesne głowice termoregulacyjne. Charakteryzują się one większymi możliwościami zarządzania temperaturą i umożliwiają programowanie wbudowanego w głowicę sterownika. Kilka trybów działania głowicy powoduje, że pełne kontrolowanie temperatury jest znacznie uproszczone i należy do bardzo komfortowych. Nowoczesne głowice pozwalają także na oszczędzanie na ogrzewaniu. Możliwe jest bowiem ustawienie głowicy w taki sposób, aby podczas nieobecności w mieszkaniu obniżała temperaturę. W ten sposób ogrzewanie nie będzie tak mocno użytkowane.

Jeżeli więc szukasz dobrej głowicy, którą zamontujesz przy swoim grzejniku to postawienie na naszą ofertę i nasze produkty prowadzi do dużego zadowolenia z nich. Stawiamy przy tym jedynie na najwyższej jakości głowice, które są w stanie posłużyć przez bardzo długi czas. Właśnie za sprawą tego dostępne w naszej ofercie produkty sprawdzają się w swoim zadaniu tak dobrze i korzystanie z nich należy do tak przyjemnych.

Jak łatwo zauważyć nowoczesne głowice termoregulacyjne to naprawdę wiele korzyści i właśnie z tego powodu warto się zdecydować na korzystanie z nich. Takie działanie prowadzi do dużego zadowolenia i radości wynikającej z postawienia na konkretne produkty, które w swoim zadaniu będą sprawdzały się rewelacyjnie. Inwestycja w tego typu głowice jest w stanie zwrócić się po krótkim czasie.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: P1701-003-0001

Głowica termoregulacyjna ATV-1

Producent: ELKO EP
Cena
162,98 zł / szt.
132,50 zł bez VAT
Cyfrowy siłownik do ogrzewania daje oszczędności w ogrzewaniu Je całkowicie niezależny siłownik, łatwy montaż założeniem na kaloryfer, wkładasz baterię, ustawiasz program i o pozostałe zaopiekuje się siłownik ATV-1. Wyposażony jest w funkcję programowania tygodniowego, funkcja "otwarcia okna", w momencie kiedy jest szybka zmiana temperatury zamknie zawór. Ma także...
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: P1701-003-0002

Programator USB PROGmatic

Cena
293,97 zł / szt.
239,00 zł bez VAT
PROGmatic - to wygodne urządzenie służące do programowania głowicy termostatycznej z poziomu programu na komputerze. Dzięki specjalnegu oprogramowaniu wygodnie skonfigurujesz indywidualny program dla każdej głowicy termostatycznej. Programator może przechowywać do 10 różnych profili, dzięki czemu można jednorazowo zaprogramować do 10 głowic (każda wegług indywidualnego programu)...
Termin realizacji:
3 - 5 dni